Liga Światowa: Kogo zobaczymy w półfinałach?

0

Za nami już 2 dni zmagań najlepszych siatkarskich drużyn świata na turnieju Liga Światowa 2011. Po 2 seriach spotkań znamy już odpowiedź na pytanie, które drużyny awansują do półfinałów. DO obsadzenia zostało jeszcze jedno wolne miejsce.

W półfinale na pewno zobaczymy drużynę Rosji i Brazylii. Obie reprezentacje wygrały oba dotychczasowe mecze w grupie E i pewnie awansowały do kolejnego etapu turnieju. Tym samym w piątek w meczu o przysłowiową pietruszkę zagra Kuba z USA, zaś w pojedynku Rosji z Brazylią spodziewamy się oglądać na boisku zawodników nominalnie rezerwowych.

Więcej niewiadomych mamy w grupie F, gdzie pewna awansu jest tylko Argentyna. Drużyna z Południowej Ameryki najpierw pewnie wygrała swoją grupę eliminacyjną, by po zwycięstwach na Bułgarią i Włochami awansować do półfinału. Bułgarzy w meczu o honor zmierzą się z Włochami, którzy w przypadku wygranej innym wynikiem niż 3:2 zapewnią sobie awans. Porażka Włochów będzie szansą dla polskich siatkarzy, którzy podejmą Argentynę.

Czy zobaczymy Biało-Czerwonych w półfinale?

Kurs na USA wynosi 1,72, zaś za wygraną Kuby Bwin płaci 2.00

Już teraz otwórz konto na Bwn, odbierz swój bonus i wskaż swojego faworyta piątkowego spotkania!

Zwróc też uwagę na nasze typy odnoszące się do fazy finałowej LŚ 2011 !

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.