Liga Światowa: Najpierw Włochy, potem Bułgaria?

W środę rozpoczęła się faza finałowa Ligi Światowej 2011. Do turnieju awansowało 7 najlepszych zespołów męskiej siatkówki świata. W tej fazie zobaczymy także Polaków, którzy jako gospodarze turnieju mieli zagwarantowane miejsce.

W czterech rozgrywanych jak dotąd spotkaniach LŚ 2011 doszło do jednego niespodziewanego rozstrzygnięcia. Najpierw zgodnie z naszymi przewidywaniami zwycięstwo nad drużyną z USA odnieśli Rosjanie (3:1). W kolejnym pojedynku Brazylijczycy okazali się lepsi od Reprezentacji Kuby, choć przegrywali już 0:2.

Zaskakujący wynik padł w meczu Argentyna vs Włochy, który goście z Ameryki Południowej wygrali 3:1. Na koniec pierwszego dnia finałów LŚ 2011 Polacy wygrali z Bułgarią 3:2. Najprawdopodobniej sukces ten okupił kontuzją Bartman i nie zobaczymy go już w Gdańsku.

W czwartek rozegrane zostaną drugie pojedynki fazy finałowej. W grupie F najpierw Bułgarzy zagrają mecz o wszystko z Argentyną, a o 20 Polacy podejmą Włochów.

Dużo ciekawiej będzie w grupie E, gdzie Rosja zagra z Kubą, a Brazylijczycy po raz kolejny zagrają z Amerykanami, z którymi mierzyli się już w fazie eliminacyjnej turnieju.

Czy zespół Argentyny pokaże, iż kontynuowana od dłuższego czasu strategia budowania małymi krokami silnego zespołu okazała się słuszna? Czy goście z Ameryki Południowej pozbawią nadziei Bułgarów na zaistnienie w tegorocznej edycji LŚ?

Kurs na Argentynę wynosi 2,20, zaś za wygraną Bułgarii Expekt płaci 1,60

Już teraz otwórz konto na Expekt, odbierz swój bonus i wskaż swojego faworyta czwartkowego spotkania!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN