Liga Światowa: Polska z Argentyną o podium.

Dziś o godzinie 17.00 w ErgoArenie w meczu którego stawką będzie trzecie miejsce w tegorocznej Lidze Światowej zmierzą się reprezentacje Polski i Argentyny. Obie drużyny spotkały się już w fazie grupowej Final Six, gdzie Polacy po heroicznym boju wygrali 3-2.

Pomimo tego zwycięstwa za faworyta tego meczu uchodzą Argentyńczycy, głównie ze względu na fakt, że Polacy grają tak naprawdę mocno rezerwowym składem na tym turnieju. W naszej drużynie brakuje kluczowych graczy tj. Zagumnego, Wlazłego czy Plińskiego. W pierwszym dniu turnieju kontuzji doznał Zbigniew Bartman, co również osłabiło potencjał, zwłaszcza ofensywny naszej ekipy. Nie mniej jednak zawodnicy, których ma do dyspozycji Anastasi i tak osiągnęli już spory sukces, kwalifikując się do tej fazy turnieju. Wydaje się bowiem, że „Sborna” i „Canarinhos” były w tej edycji World League poza zasięgiem kogokolwiek.

Argentyna to co już wielokrotnie podkreślaliśmy rewelacja tego turnieju, ale i całej Ligi Światowej. „Albicelestes” mają młodą i głodną sukcesów reprezentację z tzw. „złotym pokoleniem” siatkarzy. We wczorajszym meczu Argentyńczycy zagrali naprawdę rewelacyjne spotkanie, i po niesamowitym boju ulegli faworyzowanej Brazylii. Wynik 3-0 stwarza jednak złudne wrażenie, że podopieczni Rezende wygrali to spotkanie bez większego wysiłku. Wprost przeciwnie. Drugi set, zakończony wynikiem 40-42 doskonale obrazuje zaciętość jaka towarzyszyła temu spotkaniu. Trzy sety trwały blisko 2 godz., co jest wynikiem bezprecedensowym. Oczywiście heroiczny bój z Argentyną, może dzisiaj odbić się na latynosach, jednak biorąc pod uwagę, fakt, że większość reprezentacji to gracze młodzi, w pełni siatkarskiego wieku o ich witalność można być spokojnym.
Jak zatem zakończy się mecz o trzecią lokatę?

Kurs na Argentynę wynosi 1,60., natomiast za zwycięstwo Polski Bwin płaci 2,40..

Aby obstawić ten mecz już teraz, otwórz konto na Bwin i odbierz bonus 150 % od pierwszej wpłaty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.