Ligue1: PSG podejmuje Lille.

Na miano hitu tej kolejki Ligue1 zasługuje spotkanie w Paryżu, gdzie miejscowe PSG podejmie na Parc de Princes Lille. Stawka tego meczu dla obu zespołów jest ogromna. Gospodarze walczą o miejsce premiujące grą w Kwalifikacjach LM, gościom z kolei brakuje jednego „oczka” do zdobycia tytułu Mistrza Francji.

PSG ostatnio prezentuje się fatalnie. Zespół z Paryża jeszcze kilka kolejek wstecz miał nawet szanse zagrozić dwójce Marsylia-Lille w walce o mistrzostwo. Sześć punktów w ostatnich pięciu meczach rozwiało jednak mistrzowskie aspiracje paryżan. Do starcia
z Lille podopieczni Antonie Kambouare przystąpią bez dwójki kluczowych graczy Makalele i Luyinduli.

Mistrzostwo dla Lille to już tylko formalność i chyba nikt nie ma złudzeń w Marsylii, że będzie inaczej. Goście będą grać bez wielkiej presji, bo nawet oczko zapewni im tytuł. Nawet jeśli ta sztuka Lille się nie uda to w ostatniej kolejce pozostaje im mecz na własnym stadionie. Drużyna Obraniaka nie jest więc pod szczególną presją. W meczu z PSG Lille zagra bez Balmonta i Vandama, a więc graczy, którzy nie mają wielkiego wpływu na grę tego zespołu. W pierwszym spotkaniu obu zespołów padł bezbramkowy remis.

Statystyki spotkań obu zespołów w Paryżu przemawiają jednak za PSG, które wygrało 3 z 5 spotkań, notując po jednym remisie i porażce (w meczu Pucharu Francji. Zapowiada się więc ciekawe widowisko, w którym emocji nie powinno zabraknąć.

Kurs na PSG wynosi 2,15., remis wyceniany jest na 3,20., natomiast za zwycięstwo Lille Bwin płaci 3,30..

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN