McGregor vs Mayweather już za tydzień!

Już naprawdę niewiele dzieli nas od historycznej gali na jakiej walczyć będą mistrz organizacji ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP – Conor McGregor a także niepokonany na bokserskich ringach – Floyd Mayweather. Zawodnik mma walczący jak dotąd tylko na regułach MMA ma za sobą dwadzieścia cztery walki, z których wygrał aż dwadzieścia jeden. Dla wojownika z Irlandii konkurencja z Floydem będzie zatem debiutem bokserskim. Legendarny „Money” może natomiast pochwalić się rekordem w walkach bokserskich 49-0. Walka z Conorem będzie więc pięćdziesiątą w zawodowej karierze.

Rewanż na zasadach MMA?
W walce, jaka będzie prowadzona na zasadach i w formule bokserskiej nikt nie daje większych nadziei Conorowi i już teraz podkreśla się, co w wypadku kiedy Floyd wygra najbliższe bokserskie starcie? Czy postanowi zdecydować się na rewanż w formule MMA? Bardzo realne, że pięściarz może przyjąć taką decyzję, choć na razie nie wspomina o tym otwarcie. Wypada jednak powiedzieć, iż rewanż na gali ULTIMATE FIGHTING CHAMPIONSHIP mógłby być równie przełomowym momentem co nadchodząca walka na zasadach bokserskich.

Rekordy finansowe wszechczasów
Całe otoczenie bokserskie czy mma jest zgodne w jednej sprawie – walka owa pobije wszystkie rekordy ekonomiczne w ważnych walkach bokserskich ale także mma, przewyższając owym hitowy pojedynek Mayweathera z Mannym Pacquiao, a walka Conor McGregor – Floyd Mayweather na żywo z gwarancją będzie czymś co marzy ujrzeć wszystek glob, również i sympatycy z Polski. Co prawda na hali T-mobile Areny w Las Vegas zasiądzie 20 tysięcy fanów, co nie robi aż tak ważnego wrażenia, natomiast z pewnością względem oglądalności w tv i internecie walka ta będzie ważna ale także pobije wszelkie rekordy uzyskane jak dotychczas poprzez federacje UFC i najpotężniejsze federacje bokserskie.

Cena dostępu PPV w USA
W Stanach Zjedonocznych za dostęp PAY-PER-VIEW w jakości HD, potrzeba będzie wydać dokładnie 99 dolarów i 95 centów. Jakość SD będzie jednak tańsza o dziesięć dol. UFC nigdy wcześniej nie przekazywało indywidualnych gal po takich opłatach i z pewnością będzie zatem to dla owej federacji ważny moment. W przypadku pojedynku Mayweather – Pacquiao ceny były podobne a sprzedano wówczas 4,6 miliona dostępów PPV, teraz spekuluje się, iż efekt ów powinien być jeszcze lepszy.

Ile zarobi Floyd Mayweather na bitwie z Conorem?
W przypadku zarobków obydwu zawodników powtarza się o niewyobrażalnych kwotach. Mayweather przyzwyczaił już ludzi na świecie, iż lubi głośno wspominać o pieniądzach. Mówi się, że pięściarz na bitwie z Conorem McGregorem zarobi 300 mln dolarów.

Kto jeszcze będzie konkurować na gali?
Twórcy walki i całego widowiska nie zadeklarowali o tym kogo więcej uda się obejrzeć na gali, chociaż na tak wyjątkowym wydarzeniu należy oczekiwać, iż będą to kluczowe nazwiska w świecie sportów walki. Na owy czas jednak nic prócz hitowej walki nie wiadomo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.