Melzer vs Bautista-Agut

0

Duża szansa przed Bautistą-Agut. Nisko notowany w rankingu ATP Hiszpan miał dobre losowanie i w tegorocznej edycji Australian Open może osiągnąć najlepszy wynik w karierze. A do tego wystarczy pokonać przeżywającego kryzys Melzera i czekać na dalszy przebieg wydarzeń. Czy uda mu się ta sztuka jutro?


W środę Hiszpan podejmie Melzera. Jest wprawdzie dużo niżej notowany od jutrzejszego rywala, ale wiele wskazuje na to, że wcale nie stoi na przegranej pozycji na AO. Póki co zajmuje 56 miejsce w rankingu ATP, przy 29 lokacie rywala.

Melzer przeżywa jednak aktualnie kryzys formy i nie ma tyle atutów, co choćby pół roku temu. Austriak szybko pożegnał się z turniejem w Paryżu, a do AO przygotowywał się w Auckland i Brisbane. W Nowej Zelandii ograł go już w I rundzie nierozpoznawalny Jones i to 2-0! W Brisbane było lepiej, tutaj Melzer poradził sobie ze słabszymi przynajmniej na papierze Kudlą i GOffinem, jednak uległ w III rundzie Dimitrowowi. Nie wykazuje się aktualnie taką postawą, która wskazywałaby na jego udział w III rundzie AO.

Słabszego Austriaka może wyeliminować Bautista-Agut. Hiszpan w Chennai w Indiach wręcz brylował formą, eliminując z zawodów Paire czy Berdycha. Nawet w starciu z Tipsarevicem zdołał ugrać seta. Boję się tylko, że na Australian Open zje go trema. W I rundzie powinien był sobie łatwiej poradzić z Fogninim, tymczasem wygrał zaledwie 2-3. Mimo wszystko typuję, że Hiszpan ugra w środowym starciu przynajmniej 2 sety

Kurs na Melzera wynosi 1.80, zaś za wygraną Bautisty-Agut Expekt płaci 2.00

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.