Męska niedziela

0

W niedzielnej odsłonie tenisa ziemnego warto zwrócić uwagę na 2 pojedynki. Najpierw odbędzie się finał zawodów w Rotterdamie, gdzie Del Potro podejmie Benneteau, zaś później swoje kolejne pojedynki po powrocie do profesjonalnego sportu rozegra niedawny lider rankingu ATP Rafael Nadal.


Wszyscy zadają sobie pytanie czy Benneteau jest w stanie sprawić kolejną niespodziankę w Holandii po tym, jak w ? finału poradził sobie z Federrerem i to 2-0! Pozostali rywale byli w zasięgu Francuza, ale już ogranie Szwajcara zasługuje na uwagę. Ten przecież niedawno grał w finale AO! Jego niedzielny rywal znów będzie z najwyższej półki ? nr 6 rankingu ATP. Del Potro teraz już musi wygrać w Rotterdamie. Drabinkę miał bardzo przystępną, co skutkowało wygraniem wszystkich dotychczasowych spotkań bez straty seta. W mojej ocenie w niedzielę zdobędzie kolejne trofeum.

W Sao Paulo w niedzielne popołudnie pojawi się też Nadal. Hiszpan wraca do sportu po dłuższej przerwie związanej z problemami zdrowotnymi. Jego pierwszym kierunkiem jest Sao Paulo, gdzie odbywa się słabo obsadzony turniej w clay?u. Nadal na razie radził sobie przeciętnie, wygrywając 3 starcia, ale gubiąc po drodze 2 sety w starciach z dużo niżej notowanymi rywalami. Dziś zagra w finale z 93 rakietą ATP Nalbandianem. Bwin wcale nie jest pewny jego wygranej, Argentyńczyk przecież na swojej drabince turniejowej miał Bolelliego czy Almagro. Finał powie, czy powrót Nadal będzie próbą odbudowy formy czy Hiszpan znów będzie walczył o najwyższe cele czyli powrót na pozycję nr rankingu ATP.

Kurs na Nadala wynosi 1.40, zaś za wygraną Nalbandiana Bwin płaci 2.75

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.