Obchodzenie blokad stron www

Podczas wypraw w pewne miejsca na globie, może okazać się, iż Twoja najbardziej ulubiona strona internetowa albo portal społecznościowy jest zablokowany, ze względu regulacji i prawa bieżącego w konkretnym regionie. Co dokonać w takiej sytuacji, żeby otrzymać dostęp do treści stron zablokowanych w danym kraju?

Wyjątkowym wzorcem z pewnością będą tutaj Chiny, gdzie wyruszając trzeba się liczyć i oczekiwać z tym, że nie będzie się dysponowało i miało wstępu do takich serwisów i stron jak Facebook, Twitter i YouTube. Jednak problem owy występuje też w innych krajach i dotyczy serwisów o różnorodnej treści. Chcesz dowiedzieć się jak ominąć blokadę strony internetowej? W poniższym artykule wytłumaczymy Tobie w jaki sposób wolno ominąć takie blokady i banowanie. Tzw. Aplikacja VPN zezwoli na to, ażeby odblokować dostęp.

Co więcej – dzięki skorzystaniu VPN po prostu jesteś bezpieczniejszy w Internecie. Dzięki zastosowaniu sieci VPN Twój ruch w Internecie będzie zaszyfrowany.

Pobierz aplikację VPN i zaszyfruj się w sieci

 

Co to jest VPN?

VPN (Virtual Private Network) jest więc kodowane połączenie ze zdalnym serwerem, dzięki jakiemu bez problemu otrzymujesz dostęp do Internetu i wszelkich serwisów i stron internetowych, mimo znajdywania się w terenie pod konkretnymi restrykcjami. VPN odblokuje wszelakie działania które osiągasz w Internecie, nie tylko to co włączasz w przeglądarce, ale również każde aplikacje np. Skype. Dzięki temuż zastosowaniu, strony i serwisy internetowe oraz aplikacje na podanym przykładzie, nie będą zablokowane chińskim firewallem.

Co robi i jak działa VPN?

Aplikacja VPN zmienia IP komputera na kolejne, przypisane do wybranego terenu, w którym interesująca nas strona www internetowa nie jest zatrzymana. Kraj z którym potrzebujemy się połączyć wybiera się w aplikacji z listy dostępnych i potwierdza przyciskiem „połącz”. Aplikacja po kilku sekundach połączy się z wybranym terenem a Twój komputer uzyska potrzebne IP, jakie pozwoli Ci bez kłopotu korzystać ze strony internetowej blokowanej na terenie, na którym teraz się znajdujesz.

 

Jak korzystać z VPNa?

Na wstępie należy dobrać aplikację VPNa, jaka umożliwi Ci uzyskać potrzebne IP z innego terenu. Polecamy do tego aplikację SpyOFF, jaka jest praktycznie najdoskonalszą na rynku pod względem jakości i ceny. Wówczas należy wykupić wybrany z dostępnych pakiet – Starter lub Premium i dokonywać płatności miesięcznych albo z góry na cały rok.

Uzyskaj VPN SpyOFF w trzech krokach:

1. Załóż konto klikając tutaj,

2. Wybierz pakiet, który Cię interesuje,

3. Pobierz aplikację, wybierz kraj z którym chcesz się połączyć i korzystaj z Internetu w bezpieczny sposób.

Pobierz aplikację VPN i bądź bezpieczniejszy

 

Pobierz aplikację VPN i odblokuj strony www

 

Gdzie kupić aplikację do VPN?

Aplikacji tego gatunku jest sporo, jednakże jak już wspomnieliśmy polecamy aplikację SpyOFF, jaka charakteryzuje się ogromną klasą. Poniżej przedstawiamy cennik aplikacji dla pakietów Starter i Premium.

Pakiet Starter (Płatność co miesiąc)

9,99 EUR za miesiąc > https://www.spyoff.com

 

Pakiet Premium *PROMOCJA* (Płatność z góry na rok)

6,99 EUR za miesiąc > https://www.spyoff.com

 

Pobierz aplikację VPN i zaszyfruj się w sieci

 

Darmowy VPN

Pragniesz przetestować SpyOFF? Nic ciężkiego! Wystarczy, że otworzysz konto klikając tutaj. Będziesz mógł korzystać z aplikacji SpyOFF zupełnie za darmo przez 15 dni. Po tym czasie zdecydujesz czy chcesz z niej korzystać dalej, czy rezygnujesz!

Darmowy 15-dniowy Trial (aplikacja na okres testowy)

Odbierz za darmo > https://www.spyoff.com

 

Bukmacherzy internetowi

Graj już teraz u legalnych bukmacherów. Sprawdź ranking firm bukmacherskich dostępnych dla polskich graczy i ziałających na Polskim rynku online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.