Piątkowe mecze międzynarodowe

Jeśli ktoś z naszych czytelników nadal nie wie, to informujemy, że ze względu na rozgrywanie towarzyskich meczów międzynarodowych, odwołano większość rozgrywek ligowych w tym tygodniu.
Tak też nie zobaczymy piłkarzy w klubowych trykotach biegających po swoich domowych boiskach. Zobaczymy jednak co innego, spektakle ze skupiskami tych najlepszych w swoich krajach.

Rozpoczynając od piątku mamy do czynienia z sześcioma różnymi spotkaniami. Z punktu widzenia nas ? Polaków ? jest to dzień niezwykle ważny. Reprezentacja gra bowiem na wyjeździe z Litwą. Pojedynek o tyle istotny, że ma być potwierdzeniem dobrej formy prezentowanej ostatnio przez naszych rodaków. Warto tu zresztą dodać, że Betsson oferuje niezwykle korzystny kurs, o czym zresztą poinformujemy na końcu tego posta.

Co jeszcze ciekawego? Estonia u siebie podejmuje Urugwaj. Będzie to dla nas wspaniała okazja do obejrzenia takich gwiazd jak Diego Forlan i Edinson Cavani w akcji. Wydaje się łatwy typ, ale przecież głośno mówi się o tym, że w obecnych czasach nie można lekceważyć nikogo.

O ile cztery pozostałe mecze mogą wydać się mniej interesujące dla oka, to jesteśmy przekonani [my, jako redakcja – przyp.red.], że mogą zainteresować samymi kursami. Tak też dla przykładu za zwycięstwo Chin z Nową Zelandią Betsson proponuje przelicznik 2.00, a za Koreę Południową z Hondurasem 1.45.

Sprawdź ofertę Betsson na wszystkie mecze towarzyskie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 830 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.