Polecamy: Bwin, bonus 100% do 100 pln!

Bwin.com to niesłychanie rozpoznawana marka nie tylko w Internecie. Dzięki znakomitej ofercie zakładów sportowych bukmacher ten polecany jest zarówno początkującym, jak i tym bardziej zaawansowanym graczom.

Bwin.com to firma powstała w 1999 roku, dwa lata później przejęta przez spółkę notowaną na giełdzie w Wiedniu. Od kilku lat bukmacher ten cieszy się nieustającym powodzeniem wśród graczy z Polski. Do gry zachęca przede wszystkim przyciągająca wzrok szata graficzna, która jednocześnie ?nie bije po oczach?. Również wykonanie interfejsu strony budzi szacunek. W gąszczu oferowanych zakładów znalezienie interesującej nas ligi nie jest wcale trudne, dzięki czemu w krótkim czasie możemy wybrać interesujący nas zakład.

Adres firmy:
bwin International Ltd.,
Suite 611,
Europort, Gibraltar

Dlaczego warto się zarejestrować?

Przede wszystkim dlatego, że znajdziemy tutaj niezliczoną ofertę zakładów sportowych, prawdopdobnie najlepszą na rynku. Mało gdzie jesteśmy w stanie znaleźć np. II ligę koszykówki francuskiej. Bwin.com daje nam możliwość obstawienie zakładów właśnie z tej ligi! Postawienie zakładu to jedno jednak szybkość z jaką rozliczane są zakończone zakłady jest wręcz niesłychana. Rzadko zdarza się, że musimy na rozliczenie czekać dłużej niż kilka minut. W przypadku niektórych bukmacherów czas ten jest znacznie wydłużony.
Na uwagę zasługuje również oferta promocyjna skierowana do noworejestrujących się graczy. Bonus w wysokości 50% od pierwszego depozytu do wysokości 100zł ? taką promocję przygotowali nam właściciele serwisu. Warunki otrzymania bonusu są bardzo proste. Warto nadmienić, że również obrót jest niesamowicie prosty, nie mamy bowiem narzuconego kursu obrotu, możemy więc grać zakłady po kursach 1.1 i niższych! Wpłaconą kwotę musimy obrócić raz, kwotę bonusa trzy razy. Ciekawym bonusem jest również bonus jaki dostajemy? na nasze urodziny! Jego wysokość zależna jest od statusu naszego konta, możemy otrzymać do 50zł, które możemy dowolnie wykorzystać. Mamy również możliwość polecenia naszych przyjaciół. Jeżeli dana osoba zarejestruje się z naszego linka partnerskiego oraz dokona depozytu otrzymamy automatycznie 40zł!


Profesjonalny support. To kolejny aspekt, który przechyla szalę na ?+?. Odpowiedzi na zadane przez nas pytania udzielane są szybko i rzeczowo bez zbędnego ?lania wody?.
Do wad serwisu należy zaliczyć na pewno to, że jeśli zauważymy błędny kurs I zagramy go to I tak otrzymamy zwrot postawionej kwoty (jest tak niestety u większości bukmacherów). Za błędy powinno się płacić. Niestety nie w przypadku tego bukmachera. Długo trwają również wypłaty poprzez kartę kredytową a także nakładane są spore limity na zakłady po wygraniu kilku grubszych zakładów.
Minimalna kwot wpłaty  w Bwin.com wynosi 40zł. Jest to stosunkowo spora kwota dla graczy, którzy nie posiadają dużego kapitału na grę I są jednocześnie początkującymi graczami. Maksymalna wypłata uzależniona jest od kanału, za pomocą którego chcemy dokonać pobrania pieniędzy. Wynosić może ona 4 do 12 tysięcy złotych.
Stawki na zakłady, tak jak wcześniej wspomniałem, uzależnione są od naszych dotychczasowych poczynać, minimum na zakład wynosi 2zł.
Często zdarza się, że w Bwin.com możemy upolować surebeta, czyli zakład, który daje nam 100% zysk. Tutaj jednak, należy posiadać również konto w innym bukmacherze. 
 
Podsumowanie:
Bukmacher solidny, skierowany głównie do graczy, którzy rozpoczynają swoją przygodę z zakładami, wszystko ze względu na limity nakładane na graczy pro. Imponująca jest tutaj oferta zakładowa, która czasami sięga nawet 7 tysięcy zakładów! Bonus startowy oraz szybkie wpłaty sprawiają, że coraz więcej graczy z Polski powierza swoje pieniądze właśnie temu serwisowi. W Bwin.com macie również możliwość bardzo szybkiego zdobycia dodatkowej gotówki ze względu na bardzo proste warunki obrotu bonusa startowego. Polecam rejestracje w tym serwisie.

ZAŁÓŻ KONTO, ODBIERz 100% BONUS

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN