POLSKA TURCJA ME KOSZYKARZY!

Turcy słabo prezentowali się w sparingach, ale jak zwykle w turnieju radzą sobie dobrze. Reprezentacja tego kraju wyraźnie nam nie leży. Graliśmy z nimi w ostatnich latach zdaje się dwukrotnie. Raz u siebie w ME dostaliśmy 18 pkt., drugi raz natomiast pojechali z nami bodajże na turnieju towarzyskim w UK. Siłą tureckiej ekipy są gracze wysocy i współpraca między nimi, czyli dokładnie to co jest naszą największą bolączką. Ilyasova, Turkoglu, Asik, Kanter – można byłoby tak wymieniać dalej. Nie widzę żadnych szans dla naszej ekipy, zwłaszcza, że widać, że z meczu na mecz gaśniemy w oczach (brak ławki rezerwowych). Jestem patriotą, ale mam także w pamięci to jakie lanie dostajemy od klubów z państwa półksiężyca w europejskich pucharach i to jest kolejny argument przemawiający za moim typem.

Nie kierowałbym się tu dobrym meczem z Hiszpanią, bo podopieczni Scariolo zawsze słabo zaczynają wielkie turnieje. Turcy od początku natomiast grają na maksa i gasną, gdzieś w ćwierćfinałach (wyjątek MŚ u nich). Niestety spodziewam się lania i to konkretnego, może nawet w okolicach 20 pkt.

Teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Czytelnikom polecamy także możliwość obstawienia pierwszego Zakładu Bez Ryzyka ? w przypadku porażki bukmacher zwraca kwotę zakładu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.