POLSKA TURCJA ME KOSZYKARZY!

Turcy słabo prezentowali się w sparingach, ale jak zwykle w turnieju radzą sobie dobrze. Reprezentacja tego kraju wyraźnie nam nie leży. Graliśmy z nimi w ostatnich latach zdaje się dwukrotnie. Raz u siebie w ME dostaliśmy 18 pkt., drugi raz natomiast pojechali z nami bodajże na turnieju towarzyskim w UK. Siłą tureckiej ekipy są gracze wysocy i współpraca między nimi, czyli dokładnie to co jest naszą największą bolączką. Ilyasova, Turkoglu, Asik, Kanter – można byłoby tak wymieniać dalej. Nie widzę żadnych szans dla naszej ekipy, zwłaszcza, że widać, że z meczu na mecz gaśniemy w oczach (brak ławki rezerwowych). Jestem patriotą, ale mam także w pamięci to jakie lanie dostajemy od klubów z państwa półksiężyca w europejskich pucharach i to jest kolejny argument przemawiający za moim typem.

Nie kierowałbym się tu dobrym meczem z Hiszpanią, bo podopieczni Scariolo zawsze słabo zaczynają wielkie turnieje. Turcy od początku natomiast grają na maksa i gasną, gdzieś w ćwierćfinałach (wyjątek MŚ u nich). Niestety spodziewam się lania i to konkretnego, może nawet w okolicach 20 pkt.

Teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Czytelnikom polecamy także możliwość obstawienia pierwszego Zakładu Bez Ryzyka ? w przypadku porażki bukmacher zwraca kwotę zakładu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN