Pudzian, Materla, Gamrot i inni – KSW 40 coraz bliżej

Wiemy już jakie będzie pełne zestawienie starć kolejnej gali Ksw 40 która zaplanowana została w Dublinie – stolicy irlandii w niedzielę 22 października 2017 r. Najbliższa gala KSW 40 z pewnością dostarczy niemało emocji, ponieważ najbliższe walki prezentują się perfekcyjnie i wolno już aktualnie napisać, że fani zgromadzeni na 3Arenie w Dublinie będą dumni z tego wydarzenia.

W bitwie głównej na KSW 40 na żywo przejrzymy walkę Mariusza Pudziana Pudzianowskiego i Jamess „The Hammer” McSweeney. Dla polskiego zawodnika będzie to niesamowicie istotna walka. Powtarza się, że w przypadku gdy Pudzianowski pokona swojego rywala, stanie przed możliwością konfrontacji o pas czempiona organizacji KSW. Pojedynek z McSweeney z pewnością natomiast nie będzie należeć do spokojnych i należy spodziewac się niewątpliwie wyrównanej walki.

Równie atrakcyjnie prognozuje się kolejny pojedynek między Mateuszem Gamrotem i Normanem Parkiem, którzy walczyli już w bieżącym roku – na historycznej gali KSW 39 która odbyła się na Stadionie Narodowym. Już wówczas rywalizacja była niesłychanie wyrównana i dopiero po decyzji arbitrów Mateusz Gamrot obronił pas KSW.

Wielu kibiców MMA I KSW W EUROPIE czeka na KSW w Dublinie również z kolejnego bodźca – Michał Materla po dość długiej pauzie powraca do KSW i stoczy starcie z zawodnikiem z Brazylii Paulo Thiago. Już dzisiaj wolno zapewnić, iż bitwa Materla – Thiago na żywo będzie ogromnym zdarzeniem i wyjątkowym powrotem Polskiego zawodnika jakiego z pewnością sympatycy wspaniale przywitają. Czy Michał Materla po długotrwałej przerwie znów będzie czarować doskonałą formą? Dowiemy się już 22 października na hitowej gali KSW 40.

Na gali w Stolicy irlandii – dublinie w wojnie o pas obejrzymy również Ariane Lipski, która fascynując wyjątkową urodą zawitała w sercach kibiców MMA w Polsce. Brazylijska zawodniczka na gali KSW w Warszawie wygrała w walce o pas Dianę Belbitę. Owym razem oponentką Lipski będzie Mariana Morais – pojedynek tenże zapowiada się bardzo ekscytująco.

Wyrównanie zapowiada się również rywalizacja Macieja Jewtuszko z Dawidem Zawadą, którzy stoczą rywalizację w kat. do 77 kg. Dodatkowo na KSW 40 oglądać będziemy także 5 innych wojen a w jednym z nich zobaczymy m.in. Łukasza Chlewickiego, który będzie chciał powrócić do zwycięskiej formy. W sumie na gali KSW nakreślonych zostało aż 9 konkurencji a pełna karta walk przedstawiona jest poniżej.

Pełna karta walk KSW 40 (stan na 10.10.2017)

Mariusz Pudzianowski – James McSweeney

Mateusz Gamrot – Norman Parke (walka o pas)

Michał Materla – Paulo Thiago

Ariane Lipski – Mariana Morais (walka o pas)

Maciej Jewtuszko – Dawid Zawada

Michał Fijałka – Chris Fields

Anzor Azhiev – TBA

Łukasz Chlewicki – Paul Redmond

Konrad Iwanowski – Paul Lawrence

 

KSW is coming to Dublin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.