Pudzian vs McSweeney na KSW w Dubinie!

Właściciele KSW poinformowali już z kim rywalizować będzie był strongman – Mariusz Pudzianowski na hitowej gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 40, jaka zaplanowana została na 22. października 2017 w stolicy Irlandii – Dublinie Miejscem które po raz pierwszy w historii KSW przyjmować będzie reprezentantów MMA KSW w Irlandii będzie „3 Arena”, mogąca pomieścić trochę więcej niż trzynastu tysięcy kibiców. Na galę oznaczoną numerem 40 zaplanowano dziesięć starć spośród czego dwa będą o pasy mistrzowskie KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Z pewnością po raz kolejny duża liczba zwolenników MIXED MARTIAL ARTS będzie chciało zobaczyć galę KSW 40 na żywo w Dublinie oraz przed telewizorami czy ekranami komputerów śledząc transmisję KSW TV STREAM. Jakie czekają nas pojedynki?

Jak poinformowali włodarze organizacji KSW – przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego będzie brytyjczyk James „Młot” McSweeney, jaki rywalizował dotychczas dwukrotnie na galach KONFRONTACJI SZTUK WALKI. Gwiazdor MMA urodzony w Londynie miał szanse konkurować na galach polskiej organizacji z Marcinem Rózalskim (wygrana w 1. rundzie) i Karolem Bedorfem (porażka w 1. rundzie).

Najsilniejszy zawodnik na świecie ostatnie dwie własne konfrontacje zwyciężył – z Popkiem i Tyberiuszem Kowalczykiem. I jeżeli podtrzyma ową serię zwyciężając wojnę z McSweeney, kolejnym krokiem prawdopodobnie będzie rywalizacja o mistrzowski pas KSW. Pojedynek ten nie będzie jednakże z pewnością łatwy, znany „Młot” to na ten moment ciężki przeciwnik o czym przekonało się wielu zawodników. Co prawda bilans zawodnika UK w MIXED MARTIAL ARTS to 15 zwycięstw ale również aż 15 przegranych, aczkolwiek zawodnik ów jest nieprzewidywalny i w konkurencji z Pudzianowskim wszystko może się zdarzyć. Pudzianowski McSweeney na żywo to z pewnością będzie duże wydarzenie, jakiego nie wolno przegapić! Bardzo ciężko określić faworyta, jednakże były strongman wydaje się być obecnie w dobrej formie i z pewnością większym zaskoczeniem byłoby zwycięstwo Brytyjczyka.

Kolejną z wojen wieczoru będzie kolejna walka jakie mieliśmy szansę już obserwować w bieżącym roku na Stadionie narodowym w warszawie w Warszawie. Norman Parke po raz drugi pozyska sposobności na pokonanie mistrza KSW – Mateusza „Gamera” Gamrota. W maju lepszy był Krajowy gwiazdor jednak walka była tak wyrównana, że Irlandczyk od razu otrzymuje drugą możliwość na sięgnięcie po mistrzowski pas KSW.

Piękna zawodniczka z Brazylii w maju tego roku zdobyła pas czempiona KONFRONTACJI SZTUK WALKI po wygranej nad Dianą Belbitą. Tymczasem przed Lipski okazja na obronę mistrzowskiego pasa. Właściciele historycznej gali nie podają natomiast na ten moment danych która z zawodniczek będzie kontrkandydatką Brazylijki.

Szefowie gali KSW przekazali do informacji ponadto które starcie otworzy galę KSW 40. Będzie to walka debiutantów w organizacji KONFRONTACJI SZTUK WALKI – Konrad Iwanowski zmierzy się z Paulem Lawrencem. Obydwaj reprezentanci znani kibicom na Wyspach Brytyjskich stoczyli obecnie dużo zawodowych wojen, jednakże występ przed publicznością KONFRONTACJI SZTUK WALKI będzie dla nich na pewno ogromnym i ważnym wydarzeniem.

Pełna karta walk KSW 40 (stan na 13.09.2017)
Mariusz Pudzianowski – James McSweeney
Mateusz Gamrot – Norman Parke (walka o pas, -70kg)
TBA – TBA
Ariane Lipski – TBA
Maciej Jewtuszko – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
TBA – TBA
Konrad Iwanowski – Paul Lawrence

Zobacz jakie przyznano bonusy za KSW 39 Colosseum

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.