Pudzianowski i Różalski na KSW w Londynie

Już w październiku odbędzie się pierwsza gala KSW poza granicami Polski. Organizatorzy Konfrontacji Sztuk Walki ujawnili pierwsze nazwiska zawodników, którzy wystąpią w SSE Arenie na Wembley w Londynie.

Mariusz Pudzianowski będzie jedną z największych gwiazd gali. Był Strongman w każdej swojej walce prezentuje coraz to wyższy poziom i z pewnością w Londynie zobaczymy go w walce z bardzo mocnym zawodnikiem. Jednak na razie nie wiadomo kto będzie rywalem Pudziana. Bilety na galę w Londynie cieszą się bardzo dużą popularnością. Termin KSW Road To Wembley ustalono na 31. października. Osoby, które nie zobaczą gali na żywo w SSE Arenie na Wembley będą mogły oczywiście oglądać KSW 32 na żywo w telewizji i internecie.

Drugim zawodnikiem MMA którego zobaczymy w Londynie jest Marcin Rózalski. Zawodnik znany z niesamowitej waleczności z pewnością stworzy wielkie widowisko. Podobnie jak w przypadku Pudziana, również i rywal „Różala” na razie nie jest znany. Jednak wszyscy spodziewają się naprawdę mocnego rywala!

Mateusz Gamrot to kolejny zawodnik którego występ na KSW w Londynie oficjalnie został zapowiedziany przez organizatorów. Gamrot to jeden z największych młodych talentów Federacji KSW. Przypomnijmy, że już w maju odbędzie się Gala w Ergo Arenie. Na KSW 31 online w internecie będzie można zobaczyć m.in. Michała Materlę w walce z Tomaszem Drwalem a także Mariusza Pudzianowskiego z Rollesem Gracie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
STS
4,8 rating
Załóż konto w STS i odbierz pakiet bonusów 1129 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating
Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka
5,0 rating
Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start
4,8 rating
Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny
4,3 rating
Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic
Partnerzy

Fortuna

Polecamy

http://www.allvideoslots.com/