Pudzianowski i Różalski na KSW w Londynie

0

Już w październiku odbędzie się pierwsza gala KSW poza granicami Polski. Organizatorzy Konfrontacji Sztuk Walki ujawnili pierwsze nazwiska zawodników, którzy wystąpią w SSE Arenie na Wembley w Londynie.

Mariusz Pudzianowski będzie jedną z największych gwiazd gali. Był Strongman w każdej swojej walce prezentuje coraz to wyższy poziom i z pewnością w Londynie zobaczymy go w walce z bardzo mocnym zawodnikiem. Jednak na razie nie wiadomo kto będzie rywalem Pudziana. Bilety na galę w Londynie cieszą się bardzo dużą popularnością. Termin KSW Road To Wembley ustalono na 31. października. Osoby, które nie zobaczą gali na żywo w SSE Arenie na Wembley będą mogły oczywiście oglądać KSW 32 na żywo w telewizji i internecie.

Drugim zawodnikiem MMA którego zobaczymy w Londynie jest Marcin Rózalski. Zawodnik znany z niesamowitej waleczności z pewnością stworzy wielkie widowisko. Podobnie jak w przypadku Pudziana, również i rywal „Różala” na razie nie jest znany. Jednak wszyscy spodziewają się naprawdę mocnego rywala!

Mateusz Gamrot to kolejny zawodnik którego występ na KSW w Londynie oficjalnie został zapowiedziany przez organizatorów. Gamrot to jeden z największych młodych talentów Federacji KSW. Przypomnijmy, że już w maju odbędzie się Gala w Ergo Arenie. Na KSW 31 online w internecie będzie można zobaczyć m.in. Michała Materlę w walce z Tomaszem Drwalem a także Mariusza Pudzianowskiego z Rollesem Gracie.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.