Radwańska znów 2-0?

0

W sobotniej odsłonie WTA Miami zobaczymy w akcji znów obrończynię tytułu. Agnieszka Radwańska nie powinna mieć większych problemów i 2-0 ograć drugą przeszkodę w USA. Będzie nią Rybarikova.

Słowaczka jest niżej sklasyfikowana w rankingu WTA ? na 49 pozycji przy 4 miejscu Radwańskiej. Polka posiada też pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? dotychczasowe oba oficjalne pojedynki WTA wygrała Agnieszka w wymiarze 2-0. Trudno oczekiwać, aby w sobotę Polka nie dopisała do swojego konta kolejnej wygranej. W 2009 roku lepsza była w Tokio, podobnie jak na występie w 2012 roku na londyńskim Wimbledonie.

Spisywanie na straty Słowaczki wydaje się jednak być niepoważnym. Ta zawodniczka w 2013 roku jeśli już przegrywa to z wysoko notowanymi rywalkami i notuje wyraźny progress swojej pozycji w WTA. W Paryżu ograła ją dopiero Errani, w Memphis lepsza była Lisicki, zaś w Florianopolis liderka rankingu Williams. W Miami poradziła sobie już niespodziewanie z Barthel, ale trudno mi oczekiwać, aby nie zatrzymała się na Radwańskiej.

Biorąc po uwagę jej niezłą postawę sportową nie wyobrażam sobie, aby w 1. secie nie ugrała przynajmniej 3 gemów. Typuję over 2,5 gema w l. po kursie 1.60

Kurs na Radwańską wynosi 1.10, zaś za wygraną Rybarikovej bwin płaci 5.75

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.