Radwańska znów 2-0?

W sobotniej odsłonie WTA Miami zobaczymy w akcji znów obrończynię tytułu. Agnieszka Radwańska nie powinna mieć większych problemów i 2-0 ograć drugą przeszkodę w USA. Będzie nią Rybarikova.

Słowaczka jest niżej sklasyfikowana w rankingu WTA ? na 49 pozycji przy 4 miejscu Radwańskiej. Polka posiada też pozytywny bilans bezpośrednich spotkań ? dotychczasowe oba oficjalne pojedynki WTA wygrała Agnieszka w wymiarze 2-0. Trudno oczekiwać, aby w sobotę Polka nie dopisała do swojego konta kolejnej wygranej. W 2009 roku lepsza była w Tokio, podobnie jak na występie w 2012 roku na londyńskim Wimbledonie.

Spisywanie na straty Słowaczki wydaje się jednak być niepoważnym. Ta zawodniczka w 2013 roku jeśli już przegrywa to z wysoko notowanymi rywalkami i notuje wyraźny progress swojej pozycji w WTA. W Paryżu ograła ją dopiero Errani, w Memphis lepsza była Lisicki, zaś w Florianopolis liderka rankingu Williams. W Miami poradziła sobie już niespodziewanie z Barthel, ale trudno mi oczekiwać, aby nie zatrzymała się na Radwańskiej.

Biorąc po uwagę jej niezłą postawę sportową nie wyobrażam sobie, aby w 1. secie nie ugrała przynajmniej 3 gemów. Typuję over 2,5 gema w l. po kursie 1.60

Kurs na Radwańską wynosi 1.10, zaś za wygraną Rybarikovej bwin płaci 5.75

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.