Roland Garros: Murray spacerkiem do półfinału?

Znamy już większość uczestników półfinałowej rozgrywek w ramach rozgrywanego we Francji Roland Garrosa. Do obsadzenia we wtorek zostały jeszcze 2 miejsca.

O jedno z nich zawalczy Szkot Andy Murray. Jeden z faworytów do zwycięstwo we Francji, rozstawiony z numerem 4., spotka się z ?34.? Juanem Chelą. Dla Argentyńczyka sam udział w ćwierćfinale tak renomowanego turnieju należy rozpatrywać w kategoriach zaskoczenia. Należy jednak podkreślić, iż Chela na swojej drodze nie grał z żadnym rywalem z czołowej dziesiątki rankingu, co znacznie ułatwiło mu zadanie. Trudno przypuszczać, by Argentyńczyk awansował do półfinału, kosztem Murraya. A jednak ?

Swojej szansy Chela może szukać w zmęczeniu rywala ? Murray w niedzielę i poniedziałek rozegrał 5 setowe spotkanie i nie miał dość czas, aby dojść do pełni sił. Dodatkowo należy pamiętać, iż Szkot uskarżał się na bóle mięśniowe w okolicach kręgosłupa, co bez wątpienia wpłynie na jego dyspozycję z pojedynku z Chelą.

Statystyki są dla Argentyńczyka bezlitosne. Na 7 ostatnich spotkań między wtorkowymi rywalami Murray wygrał aż 6. Chelą zwyciężył tylko raz, jeszcze w 2006 roku. Z tego też względu także bukmacherzy upatrują faworyta spotkania w osobie Andiego Murraya.

Kurs na Murraya wynosi 1.15, zaś za zwycięstwo Cheli Bet-at-home płaci 5.00

Otwórz konto na bet-at-home, odbierz swój bonus i obstaw swojego faworyta powyższego spotkania !

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN