Sevrestal rozjedzie Łotyszy?

Rosyjska KHL wyraźnie przyśpieszyła tempa. Tym razem naszą uwagę skupiło spotkanie w Cherepovcu pomiędzy miejscowym Sevrestalem, a łotewskim Dinamo Riga. Ze względu na atut własnej tafli i dyspozycję gości faworytem dzisiejszego spotkania są gospodarze…

Ponad 300 tys. Cherepowiec po raz pierwszy doczekał się drużyny, która jest w stanie powalczyć o podium Kontynentalnej Ligi Hokejowej. Początek sezonu zdawał się potwierdzać tę tezę. Oczywiście w KHL nie brakuje ekip na bardzo wysokim poziomie i o większych budżetach finansowych jak Ufa, Omsk, Kazań, Magnitogorsk, Dynamo Moskwa, Petersburg, ale wydaje się, że Sevrestal może doszusować do tej czołówki i naprawdę nie wiele mu brakuje. Mecze z Dynamem Moskwa, a przede wszystkim pokaz hokeja na najwyższym poziomie w Magnitogorsku pokazał, że ekipę Sevrestalu w tym sezonie stać na dużo. W opinii fachowców jest to drużyna, która powinna znaleźć się w górnej części tabeli tj. Miejscach 5-8. My mamy podobne zdanie na ten temat, dlatego też proponujemy tutaj typ na drużynę z Cherepovca. Uzasadnienie?

Pomijając, że Łotysze, to obok Novokuzniecka jeden z biedniejszych klubów w KHL, to warto zauważyć, że w kadrze Dinama nie ma klasowych graczy, może poza Paharsem. Kolejny czynnik to forma Dinama, a ata z pewnością daleka jest od doskonałości. Co gorsze hokeistom z Rygi w przeszłości na tafli w Cherepovcu nie grało się zbyt dobrze. Trzy mecze i dwie porażki ? to ich bilans wypraw do Cherepovca. Warto wspomnieć, też że miejscowi rozegrali mniej meczy w sezonie i będą z pewnością bardziej wypoczęci, a Ryga zaczyna właśnie wyprawy objazdowe po całej Rosji.

Kto okaże się lepszy na tafli w Cherepovcu?

Kurs na Sevrestal wynosi 1,98, zaś na wygraną Dynama Ryga Bwin płaci 3.80

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.