Skoki narciarskie: Czas na Zakopane!

Po zakończonych konkursach Turnieju Czterech Skoczni i lotach narciarskich w Bad Mitterndorf, skoczkowie narciarski kierują się do Polki. Właśnie w Zakopanem odbędzie się bowiem kolejny konkurs z udziałem światowej czołówki. Zawodników ściąga nie tylko premia punktowa, ale przede wszystkim wspaniała atmosfera wokół skoczni.
Bogatą ofertę przygotowali także bukmacherzy. Założyć się można nie tylko w zakładach Head-to-Head, zwycięstwo, ale także o skład podium piątkowych zawodów.

I tak, w ocenie Bwina w Zakopanem powinien wygrać znów Schlierenzauer (o ile nie będzie miał znów problemów z kombinezonem, za co został zdyskwalifikowany w Bad Mitterndorf). Zaraz po nim największe szansę mają ci sami skoczkowie co zwykle: Kofler, Bardal i Morgenstern. Bukmacherzy docenili też Stocha, który przecież przed rokiem tu wygrał swoje pierwsze zawody w karierze. Sam pochodzi z Zakopanego, a skocznię zna jak nikt inny. Po upadku Małysza na trybunach zapanowała konsternacja, dopiero skok Stocha odmienił nastroje.

Schlierenzauer 3.00
Kofler 4.50
Bardal 6.00
Stoch 8.00
Morgenstern 9.00

Dla ostrożniejszych graczy Bwin proponuje zakład na zajęcie przez określonego zawodnika miejsca na podium. Kolejność się nie zmienia, a spadają jedynie kursy. Przy czym zakład dają dużo większą pewność trafienia. Na podium przecież są 3 miejsca, a zwycięzca jest tylko jeden.

Schlierenzauer 1.60
Kofler 1.90
Bardal 2.50
Stoch 2.75
Morgenstern 2.75

Na sam koniec prawdziwa gratka, czyli zakłady Head-to-Head ~ który zawodnik ukończy zawody na wyższym miejscu. Szczególnie interesująco zapowiada się rywalizacja dwóch wielkich faworytów ? Schlierenzauer vs Kofler oraz Stocha z Daiki Ito. Wydaje się, że Schlierenzauer i Stoch powinni bezproblemowo zwyciężyć w swoich parach, o ile znów kombinezony albo warunki atmosferyczne nie pokrzyżują im szyków. A jak będzie w piątek?

Schlierenzauer 1.60 ? Kofler 2.20
Stoch 1.60 ? Ito 2.20

Już teraz otwórz konto na Bwin i wskaż swojego faworyta!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.