Starcie gigantów – Hiszpania gra z Serbią!

Czas na kolejny hit. W piątek na litewskim Eurobaskecie 2011, dojdzie do pojedynku aktualnych Mistrzów i Wicemistrzów Europy. Mowa tu oczywiście o pojedynku Hiszpanii z Serbią, który będzie rewanżem za finałowe spotkanie na Eurobaskecie w Polsce 2009.

Warto dodać, że Hiszpanie z Serbami, na rozgrywanym w naszym kraju Eurobaskecie mierzyli się dwa razy. Najpierw w fazie grupowej przegrali dość wyraźnie, ale w rewanżu w najważniejszym, bo finałowym meczu całego turnieju zdemolowali serbską ekipę. Większość serbskich koszykarzy z pewnością ma w pamięci tą srogą lekcję. Czy dzisiaj dojdzie do słodkiej zemsty? Wiele wskazuje na to, że nie.

Hiszpanie bardzo powoli weszli w turniej. Zespół prowadzony przez Sergio Scariolo zaczął od męczarni z Polską, później były mało przekonywujące zwycięstwa z Wielką Brytanią, znakomity mecz z Litwą i niespodziewana porażka z Turcją. Kolejną rundę zaczęli od zwycięstwa nad groźnymi Niemcami, a jeśli dziś wygrają zapewnią sobie wyjście z grupy. Szanse na to są duże, bo Serbia nie jest tą samą ekipą, co dwa lata temu. Można było to zauważyć w meczu z Litwą. Zespół Ivkovicia fatalnie wygląda zwłaszcza w obronie. Nie często zdarza się by tak klasowa drużyna dała sobie wrzucić 100 pkt., a taka sytuacja miała właśnie w meczu z gospodarzami turnieju. Ofensywa Serbska jak zwykle jest na wysokim poziomie, ale nie od dziś wiadomo, że ważne turnieje wygrywa się właśnie grą na deskach?

Niezwykle ciekawie zapowiada się pojedynek rozgrywających. Teodosić ostatniego meczu do udanych zaliczyć nie może, zwłaszcza, że wyleciał z boiska, a wcześniej nie wytrzymał i złapał przewinienie techniczne. Rubio imponuje spokojem, nie gra dla siebie, lecz dla drużyny. Świetnie obsługuje braci Gazol, którzy bez najmniejszych oporów demolują kolejnych rywali pod koszem. Równie ciekawie jak pojedynek rozgrywających zapowiada się konfrontacja graczy podkoszowych. Mamy tu na myśli pojedynki rodem z NBA. Po jednej stronie Nenad Krstic, po drugiej Paul i Marc Gasolowie.

Kto okaże się lepszy w starciu gigantów europejskiego basketu?

Kurs na Hiszpanię wynosi 1,28, zaś za wygraną Serbii .Betclick płaci 4.25.

Już teraz otwórz konto na Betclick i odbierz swój darmowy bonus!

Czytelnikom polecamy także możliwość obstawienia pierwszego Zakładu Bez Ryzyka ? w przypadku porażki bukmacher zwraca kwotę zakładu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.