STAVANGER – SARPSBORG

Stavanger Oils to klub norweski, który powstał w 2001 r. Jego udziałowcami i większościowymi właścicielami są fińscy inwestorzy. ?Norwescy Nafciarze? bo tak mówi się o tej ekipie w Skandynawii. Pilers swoje mecze rozgrywają w Siddishallen, która może pomieścić prawie 3100 osób.

W Stavanger budowana jest jednak nowoczesna hala, która spełni wszelkie wymogi jakościowe na prawie 8 tys. miejsc. Zresztą to miasto rozkochane jest w hokeju. Na mecze ligowe Stavanger przychodzi prawie zawsze koplet widzów czym nie mogą poszczycić się nawet piłkarze miejscowego Vikinga. Klubowi temu niestety brakuje sukcesów. Ich koszmarem z ubiegłych lat są ekipy Valarengi i Storharmar, które eliminowały tą ekipą w poprzednich latach. Wiele wskazuje, że tym razem będzie jednak inaczej. Fińscy właściciele nie szczędzili przed sezonem pieniędzy na wzmocnienia i postawili przed działaczami jeden, ale za to wysoko postawiony cel – Mistrzostwo Kraju. Jak do tej pory „Nafciarze” prezentują się wręcz rewelacyjnie. Trzy mecze, 3 zwycięstwa i wszystkie bardzo przekonywujące. Skład ekipy tworzą głównie gracze ze Skandynawii wzmocnieni niezłym Kanadyjczykiem Andersenem i Szwedem Strandfeldtem.

Ich dzisiejszy rywal zajmuje obecnie 5 lokatę w tabeli. Goście w ostatnich latach również nie zawojowali ligi norweskiej ? to raczej ligowy średniak niż ekipa mogąca wygrywać z najlepszymi. Jedyne, co może martwić to kompleks zespołu Sparty Sarpsborg. Miejmy nadzieję, że dziś jednak będący w rewelacyjnej formie gospodarze udowodnią swoją wyższość nad hokeistami gości.

Kurs na Stavanger wynosi 1,71, remis jest wyceniany na 4,45, zaś za wygraną Sarpsborga Betsson płaci 3,50.

Już teraz otwórz konto na Betsson i odbierz swój darmowy bonus !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.