Tajemnice szatni Beenhakkera (video) | BetGol.pl

Tajemnice szatni Beenhakkera (video)

0

Ten film musi obejrzeć każdy kibic. Już dzisiaj na antenie telewizji Orange Sport zostanie wyemitowany pierwszy odcinek dokumentu pt. „Trzecia część meczu”, który odsłania kulisy reprezentacji Polski za rządów Leo Beenhakkera.
Z filmu nakręconego przez Adama Bortnowskiego dowiecie się o wszystkich tajemnicach szatni naszej drużyny narodowej, która w fatalnym stylu przegrała eliminacje do mistrzostw świata w RPA. Dokument odsłania nam całą prawdę o polskich piłkarzach, którzy w trudnych momentach zamiast się nawzajem mobilizować spuszczali głowy na dół. Nawet Artur Boruc, który jest znany ze swojej wybuchowości, siedzi w szatni cicho i przypomina człowieka pogodzonego z porażką. Jedynym zawodnikiem, który próbował pobudzić do walki resztę zespołu był, jak na kapitana przystało, Michał Żewłakow. – To my gramy o mistrzostwa świata, a wy żadnego wślizgu nie robicie! – krzyczał obrońca Olympiakosu, ale jego słowa najwyraźniej nie trafiały do reszty drużyny…
Pierwszy odcinek filmu już dzisiaj o godz. 20:00 w Orange Sport, a kolejne emitowane będą przez pięć kolejnych dni o tej samej porze.

Zwiastun

Załóż konto w Sportingbet i odbierz bonus nawet do 600 zł.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.