Trefl vs Jastrzębie

0

W 12 kolejce Plus Lidi widzimy się w Gdańsku. Miejscowy Trefl podejmie Jastrzębski Węgiel. Goście są murowanym faworytem w tym starciu i tylko ostatnia kolejka Plus Ligi wywołuje lekkie wątpliwości.
Węglowi dotąd pewnie wygrywali z Treflem. Gdańszczanie mierzyli się z nimi 3 razy i wszystkie te pojedynki przegrali. Co ważniejsze, nie ugrali w nich nawet seta. Czy zmieni się to w sobotę?


Może i tak, szczególnie mając na uwadze 11 kolejkę Plus Ligi. Wtedy to Gdańszczanie sensacyjnie wygrali w hali lidera tabeli z Kędzierzyna 1-3. Nie wiem czy to kolejny objaw spadku formy ZAKSY czy poprawa dyspozycji Gdańszczan. Zapewne sobotnie starcie da odpowiedź na to pytanie, choć osobiście skłaniam się do pierwszej tezy.

Trefl obok wspomnianej wygranej z ZAKSĄ 1-3 nie radził sobie bowiem u siebie ze Skrą 0-3, Resovią 0-3 a nawet Indykpolem 2-3 czy Effectorem. Zaskakujące było jego zwycięstwo z Jastrzębiem 2-3, stąd oczekujemy w sobotę ciekawego starcia w Gdańsku. Poprawione morale po starciu z ZAKSĄ może bowiem skutkować kolejną niespodzianką w Plus Lidze.

Węglowi przecież męczyli się u siebie z Resovią 3-2, mało co nie skompromitowali się w Kielcach 2-3, a i z Delectą dopiero w 5 setach znalaźli drogę do zwycięstwa. Zawodnicy mają więc w nogach dużo setów i może to się odbić na ich dyspozycji w sobotę.
Pewnie goście w sobotę zwyciężą, ale oczekuje wyrównanego starcia w Gdańsku. Typujemy wygraną gospodarzy z handicapem +1,5 seta.

Kurs na Trefl wynosi 4.00, zaś za wygraną Jastrzębia Expekt płaci 1.20.

Już teraz otwórz konto na Expekt i odbierz swój darmowy bonus!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.