Wimbledon: Roddick wyrzuci za burtę Ferrera?

To może być bardzo ciekawy weekend na kortach Wimbledonu. Powiem więcej to będzie emocjonujący weekend. Gwarantują to nam zestaw sobotnich i niedzielnych par. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi przewidywaniami…

Baker ? Paire, 1, 1.53, 3/10, Bet365

Jako pierwsi wśród panów na kort wyjdą B. Baker i B Paire. W opinii bukmacherów faworytem tego starcia jest Amerykanin. I trudno nie podzielać tej opinii. Gdyby nie problemy z kontuzjami, ciągnące się za Jankesem od wielu lat, to dziś zapewne były tenisistą z najlepszej dziesiątki. Talent ma ogromny i chyba co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Czytałem kiedyś komentarze jednego z zawodników, że technicznie, to jeden z 5-6 najlepszych tenisistów na świecie. Doskonałe ułożenie nadgarstka, instynkt, przewidywalność ruchów rywala na korcie. Baker to taki sprytny lis, który potrafi przewidzieć to co stanie się na korcie za kilka piłek. Rywalem Bakera będzie Francuz Benoit Paire. Jego trenerem jest dobrze znany w światku tenisowym Lionel Zimbler. Reprezentant ?Trójkolorowych? jest zawodnikiem praworęcznym. Z reguły gra oburęcznym backhandem, ale i forehand jest jego groźną bronią. Jest to tenisista bardzo uniwersalny, który dysponuje dość groźnym podaniem, zwłaszcza tym pierwszym. Jego ulubioną nawierzchnią jest clay, a więc popularna ceglana mączka. Paire wzoruje się na rosyjskim tenisiście Maracie Safinie. Czy jego gra osiągnie kiedykolwiek poziom Safina? Jeszcze w 2007 roku mało kto w to wierzył, gdyż Paire był dopiero 670 w rankingu ATP, obecnie jest 55. Na kortach zarobił do tej pory blisko 602 tys. $.

Roddick ? Ferrer, over 3.5 seta, 1.53, 3/10, Bet365

Nie jest tajemnicą, że Amerykanin co roku po zakończeniu US Open myśli już o Wimbledonie. Clay to zdecydowanie nie jego parkiet. Przebłysk formy pokazał na kortach Queens Clubu, jednak dopiero pełnię możliwości możemy oglądać na Wimbledonie. Co ciekawe na tym etapie spotykają się zwycięzcy dwóch turniejów wprowadzających, gdyż Ferrer wygrał w holenderskim Hertogenbosh. Obaj tenisiści prezentują zupełnie odmienny styl gry. Roddick to gracz typu serw&wolej, dąży do jak najkrótszych wymian. Warunki fizyczne predysponują go do gry na trawie, gdzie zresztą zawsze bez względu na formę czuł się dobrze. Ferrer woli zdecydowanie clay, choć akurat na tej nawierzchni moim zdaniem jego szanse w pojedynkach ze światową scisłą czołówką są chyba największe. Hiszpan będzie dążył do długich wymian z głębi kortu, gdyż jego podania w żadnym przypadku nie można porównywać z serwisem Roddicka… Nie widzę tutaj szans na zwycięstwo któregokolwiek z tenisistów w III setach. Każdy z nich powinien mieć zarówno swoje 5 min w tym meczu jak i moment przestoju, kryzysu. Poziom jeśli chodzi o grę na trawie obu zawodników zbliżony. Linia gemowa dość dobrze wyprofilowana więc proponuje over setowy pod AKO.

Kurs na Ferrera wynosi 1.45, zaś za wygraną Roddicka Bwin płaci 3.00

Już teraz otwórz konto na Bwin i odbierz swój darmowy bonus!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.