WorldofBookmakers.com – największa baza bukmacherów

WorldofBookmakers.com to portal na którym fani zakładów sportowych znajdą najcenniejsze informacje o firmach bukmacherskich dostępnych na rynku online i innych zagadnieniach związanych z bukmacherką.

Typy sportowe
Jednym z głównych działów serwisu są Typy sportowe, a właściwie Darmowe typy. Są to propozycje zakładów sportowych, proponowane przez naszych ekspertów. Redaktorzy oprócz typu na dane wydarzenie informują o proponowanej stawce i o kursie jaki jest u wybranego bukmachera.

Największa baza bukmacherów
Dział ten jest przygotowany specjalnie dla graczy, któzy chcą dowiedzieć się najwazniejszych informacji o firmach m.in. status w rankingu SBR, opinie innych gracyz, recenzje, promocje i bonusy. Jeżeli chcesz poznać opisy bukmacherów, stworzone przez najlepszych ekspertów to odwiedź serwis WorldofBookmakers.com.

Aktualności i artykuły
W tym miejscu prezentowane są najciekawsze newsy ze świata bukmacherki i sportu. W aktualnościach znajdziesz również informacje o okresowych promocjach np. na określone wydarzenie sportowe. W dziale artykuły zamieszczona jest najświeższa baza bonusów dostępnych u bukmacherów online.

Czat
Jeżeli chcesz porozmawiać z innymi graczami – profesjonalistami a także początkującymi, to odwiedź czat w serwisie WorldofBookmakers.com, na którym poruszane są najciekawsze tematy związane z zakładami, typami i ogólną tematyką sportową.

Ranking promocji bukmacherskich
Miejsce w którym prezentowana jest lista bonusów, jakie mają w swojej ofercie bukmacherzy online. W każdej chwili możesz sprawdzić listę promocji od wszystkich bukmacherów dostępnych na rynku internetowym.

Transmisje Live
Jest to dodatkowy dział w którym codziennie znajdziesz listę kanałów transmitujących najciekawsze wydarzenia sportowe.

Praca u bukmacherów
Bardzo ciekawym działem jest sekcja poświęciona pracy dostępnej w firmach bukmacherskich. Jeżeli chciałbyś pracować w jednej z firm online to wejdź do tego działu na stronie WorldofBookmakers.com i zoabcz aktualną listę ofert pracy/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.