Zapowiedź meczu: Słowacja – Włochy

W grupie F piłkarskich Mistrzostw Świata panuje niezwykle ciekawa sytuacja, awans do następnej rundy mogą bowiem wywalczyć jeszcze wszystkie ekipy i o tym, kto zagra w fazie pucharowej przekonamy się dopiero w ostatniej kolejce. Pojedynek Słowacji z Włochami na pewno wzbudzi sporo emocji, choć i jedni i drudzy do tej pory nie zachwycają. Przypomnijmy, że Mistrzowie Świata sprzed czterech lat ? Włosi do tej pory zdobyli dwa punkty i na chwilę obecną plasują się na trzecim miejscu w grupie. Jeszcze gorzej wygląda sytuacja naszych południowych sąsiadów, którzy w tych mistrzostwach zdobyli do tej pory zaledwie jeden punkt i plasują się na niechlubnym ostatnim miejscu.

Słowacja bez wątpienia na tym Mundialu gra poniżej oczekiwań, ich gra wygląda bezbarwnie i po prostu słabo. Na starcie przygody w RPA zanotowali oni remis z outsiderem grupy i całego turnieju ? Nową Zelandią. Jeśli nie wygrywać nie z najsłabszą drużyną w grupie to z kim? To właśnie zemściło się w następnej kolejce, kiedy to Paragwaj nie dał żadnych szans Słowacji i pewnie zwyciężył 2:0, choć wynik mógł być trochę wyższy. Oba te spotkania pokazały, że Słowacy niezbyt dobrze przygotowali się do turnieju i wątpiące jest, aby rozegrali w nim jakąś znaczącą rolę.

Włosi natomiast to obok Francji jedno z największych rozczarowań tych zawodów. Przypomnijmy, że Francuzi czyli wicemistrzowie świata już odpadli z Mistrzostw Świata, a ich los już dzisiaj może podzielić mistrz świata ? ekipa Włoch. Podopieczni Lippiego pewni awansu mogą być tylko i wyłącznie w przypadku zdobycia dzisiaj kompletu punktów, jednak patrząc po ich ostatnich występach wcale nie musi im być łatwo o to. Włoch w pierwszym meczu w RPA zremisowali z Paragwajem i wynik ten wcale nie musiał być odebrany za porażkę, gdyż drużyna z Ameryki Południowej przed mistrzostwami była stawiana obok Włochów za jednego z faworytów tej grupy. Niestety kolejny remis z Nową Zelandią to już wyraźnie wynik poniżej oczekiwań zespołu z półwyspu Apenińskiego, który spowodował lawinę krytyki pod kierunkiem drużyny narodowej Włoch.

Mecz ten zostanie rozegrany dzisiaj o godzinie 16:00, a lekkim faworytem mimo złego początku wydają się być Włochy. Bez wątpienia Mundial ten stracił by dużo na atrakcyjności, gdyby już po fazie grupowej nie było w dalszej grze gospodarza turnieju, wicemistrza i mistrza świata. Jedno jest pewne, we Włoszech nawet w najczarniejszych scenariuszach kibice nie wyobrażają sobie, aby ich ekipa nie zagrała w fazie pucharowej.

Proponowany typ:
Zwycięstwo Włoch, kurs: 1.55

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

kasyna internetoweFortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 840 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1640 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.