100 PLN na Tour de France od LV BET!

0

1. lipca rusza 104. edycja wyścigu kolarskiego Tour de France. Ponownie najlepsze teamy i zawodnicy przez trzy tygodnie walczyć będą na trasie usytuowanej we Francji.

Z tej okazji polecamy odebrać bonus od bukmachera, dzięki któremu będziesz mógł postawić bez ryzyka na zwycięzcę w najbardziej prestiżowej imprezie kolarskiej na świecie!

   

Jak odebrać bonus od bukmachera LV BET?

1. Postaw na swojego faworyta do zwycięstwa w Tour de France za minimum 20 PLN,

2. Kupon wygrany? Gratulujemy!

3. Jeżeli jednak nie wygra on wyścigu, ale znajdzie się na podium lub wygra jedną z klasyfikacji (punktową, górską lub młodzieżową), LV BET odda na Twoje konto gracza całą stawkę postawioną na ten zakład aż do 100 PLN!

* Dodatkowo nowi gracze mogą odebrać bonus powitalny aż do 1000 złotych!

** Pełny regulamin promocji dostępny na stronie bukmachera

      

Odbierz 1000 PLN u bukmachera LV BET

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.