50 PLN zwrotu na Arsenal – Bayern

50 PLN zwrotu na Arsenal - Bayern

0

W poprzednim spotkaniu tych drużyn Bayern nie zostawił wątpliwości, która spośród nich była w korzystniejszej dyspozycji. Jednakże kierunek meczu rewanżowego może być całkowicie odmienny – czy poniekąd pewni awansu do następnej fazy koledzy Lewandowskiego ‚odpuszczą’ więc spotkanie oraz oddadzą szansę Arsenalowi na odzyskanie renomy? Czy Bayern upewni, że rezultat 5-1 z poprzedniego pojedynku nie był kwestą szczęścia, zaś różnicy w jakości klubów? Zdaniem Oddsring wszelki scenariusz jest możliwy, dlatego możesz u nich obstawić ów pojedynek z dodatkiem 50% – jeśli Twój pierwszy zakład okaże się stracony, będziesz mógł dostać dodatek w wysokości 50% jego stawki aż do 50 PLN! To wspaniała promocja, której nie możesz przespać!

Jak to działa:

1. Ustaw jakikolwiek zakład po kursie 2.0 czy wyższym na mecz Arsenal – Bayern.
2. Jeżeli Twój pierwszy zakład na ów mecz okaże się przegrany, będziesz mógł uzyskać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 PLN.
3. Ażeby otrzymać bonus napisz do Oddsring na adres info-pl [at] oddsring.com w czasie 24 godzin od rozliczenia zakładu, zaś oni dopiszą właściwą kwotę do Twojego konta gracza.

Zarejestruj konto w Oddsring i korzystaj ze świetnych bonusów!
Oddsring

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.