50 PLN zwrotu na Arsenal – Bayern

W poprzednim spotkaniu tych drużyn Bayern nie pozostawił wątpliwości, która z nich była w lepszej dyspozycji. Jednak przebieg meczu rewanżowego może być zupełnie inny – czy niemal pewni awansu do kolejnej rundy koledzy Lewandowskiego 'odpuszczą’ to spotkanie i dadzą szansę Arsenalowi na odzyskanie twarzy? Czy Bayern potwierdzi, że wynik 5-1 z poprzedniego meczu nie był kwestą szczęścia, a różnicy w klasie klubów? Zdaniem Oddsring każdy scenariusz jest możliwy, więc możesz u nich obstawić ten mecz z bonusem 50% – jeśli Twój pierwszy zakład okaże się przegrany, będziesz mógł odebrać bonus w wysokości 50% jego stawki aż do 50 PLN! To świetna promocja, której nie możesz przegapić!

W poprzednim spotkaniu tych drużyn Bayern nie zostawił wątpliwości, która spośród nich była w korzystniejszej dyspozycji. Jednakże kierunek meczu rewanżowego może być całkowicie odmienny – czy poniekąd pewni awansu do następnej fazy koledzy Lewandowskiego 'odpuszczą’ więc spotkanie oraz oddadzą szansę Arsenalowi na odzyskanie renomy? Czy Bayern upewni, że rezultat 5-1 z poprzedniego pojedynku nie był kwestą szczęścia, zaś różnicy w jakości klubów? Zdaniem Oddsring wszelki scenariusz jest możliwy, dlatego możesz u nich obstawić ów pojedynek z dodatkiem 50% – jeśli Twój pierwszy zakład okaże się stracony, będziesz mógł dostać dodatek w wysokości 50% jego stawki aż do 50 PLN! To wspaniała promocja, której nie możesz przespać!

Jak to działa:

1. Ustaw jakikolwiek zakład po kursie 2.0 czy wyższym na mecz Arsenal – Bayern.
2. Jeżeli Twój pierwszy zakład na ów mecz okaże się przegrany, będziesz mógł uzyskać bonus w wysokości 50% jego stawki do 50 PLN.
3. Ażeby otrzymać bonus napisz do Oddsring na adres info-pl [at] oddsring.com w czasie 24 godzin od rozliczenia zakładu, zaś oni dopiszą właściwą kwotę do Twojego konta gracza.

Zarejestruj konto w Oddsring i korzystaj ze świetnych bonusów!
Oddsring

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.