Wygraj bilety na mecz otwarcia siatkarskich Mistrzostw Europy

0

24. sierpnia rozpocznie się turniej EUROVOLLEY w siatkówce mężczyzn rozgrywany w Poslce. Oficjalny sponsor mistrzostw – firma LV BET przygotowała konkurs w którym do wygrania są bilety na spotkanie otwierające turniej, które zostanie rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie!

Co zrobić aby wygrać bilety?

1. Dokonaj wpłaty na konto gracza używając portfela elektronicznego PAYMENTICON (między 3.08.2017 0:00, a 16.08.2017 23:59).

2. Za każdą dokonaną wpłatę depozytu przy użyciu PAYMENTICON będą naliczane punkty: 1 zł = 10 pkt, czyli przy wpłacie 100 zł przez PAYMENTICON gracz otrzyma 1000 punktów w rankingu.

3. Warunkiem znalezienia się w rankingu podsumowującym konkurs oraz otrzymania nagrody jest obrót minimum 100% (1x) sumy wpłat wykonanych przez PAYMENTICON.

Regulamin i szczegóły konkursu na stronie bukmachera.

ODBIERZ NA START W LV BET 20 PLN BEZ DEPOZYTU

1. Otwórz konto przez TEN LINK

2. Otrzymasz całkowicie darmowe 20 zł

3. Zagraj pierwszy zakład za darmowe pieniądze!

4. Dokonaj pierwszej wpłaty i odbierz dodatkowo nawet do 1000 zł!

Nie masz konta w LV BET? Załóż i odbierz 20 zł za rejestrację i bonus 1000 zł

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną na wskazany przeze mnie adres e-mail informacji handlowej w rozumieniu art. 10 ust. 1 ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczeniu usług drogą elektroniczną od Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych oraz ustawy z dnia 16 lipca 2004 roku Prawo telekomunikacyjne w celach marketingowych przez Sportlive Corporation z siedzibą w Majuro, Marshall Islands i oświadczam, iż podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne oraz iż zostałem poinformowany o prawie żądania dostępu do moich danych osobowych, ich zmiany oraz usunięcia.