Znamy pełną kartę walk na KSW 44

Widzowie czekali na taką nowość – kolejna hitowa gala KONFRONTACJI SZTUK WALKI zaplanowana została przed wakacjami. KSW 44 zostało zaplanowane na dziewiątego czerwca w gdańskiej Ergo Arenie. Można napisać, iż jest to niejako takiego modelu tradycja, bowiem w latach od 2011 do 2016 właściwie w każdym roku KSW organizowało w okresie przed wakacyjnym wydarzenie właśnie w Gdańsku.

Tym samym, będzie to kolejna już trzecie wydarzenie – gala realizowana przez polską organizację w 2018. Wcześniejsze tegoroczne wydarzenia odbyły się w Łodzi i Wrocławiu. W bieżącym roku , oprócz historycznej gali w czerwcu, zorganizowane zostaną ponadto dwie gale, w następnej połowie lub pod koniec tego roku.

KSW 44 na żywo – gdzie oglądać?

Czerwcową galę KSW 44 mógł oglądać w usłudze PPV w Internecie czy też w KSW TV. Jak oglądać galę KSW i zdobyć możliwosć obejrzenia i dostęp do usługi PPV? Możliwosć obejrzenia i dostęp do systemu KSW PPV będzie możliwy poprzez Sieć internetową na oficjalnej stronie organizacji. W tv sprzedaż będzie prowadzić Cyfrowy Polsat, ale również wiele najpowszechniejszych kablówek. Cena za możliwosć oglądania i dostęp do gali będzie podobna jak w przypadku innych gal organizacji ksw organizowanych w tym systemie i wyniesie 40 pln.

Bedorf – Pudzianowski w najciekawszej walce wieczoru KSW

Do tej walki musiało w końcu dojść. Wielki mistrz KSW Karol Bedorf walczyć będzie z Pudzianowskim i z pewnością będzie pojedynek na który od wielu lat czekali kibice MMA I KSW w Polsce. Przez długi etap powtarzało się o tym, że Pudzianowski nie jest jeszcze zdecydowany i gotowy na taką rywalizację, jednak jak deklarują zawodowcy – w końcu przyszedł ów czas i ogromna szansa aby zestawić takie starcie. Bedorf powraca po kontuzji, jaką odniósł ponad rok temu. Dla starego mistrza KSW rywalizacja ta to nie tylko i wyłącznie powrót po ciężkiej kontuzji, ale również po przykrej klęsce w walce o pas w wadze ciężkiej. Bedorf który przez wiele lat był czempionem ORGANIZACJI, odniósł porażkę w 2. rundzie z Fernando Rodriguesem. Zapewne Bedorfa boli także fakt, że jak się później okazało – Brazylijczyk swoje 2 następne pojedynki przegrał w kompromitujący sposób – najpierw po 16 sekundach z Różalskim a później po 26 sekundach z Michałem Andryszakiem.

Walka Bedorf – Pudzianowski na żywo na pewno sprawi, iż oczy fanów ksw z całej Polski będą skierowane na Ergo Arenę Gdańsk, gdzie dojdzie do długo wyczekiwanej walki. Faworytem bukmacherów online jest Karol Bedorf, albowiem poprzez lata był mistrzem i pokonywał rzeczywiście atrakcyjnych wojowników. Jednak trzeba mieć na uwadze, że nie wiadomo w jakiej formie do konfrontacji przystąpi były mistrz, jaki powraca po kontuzji. Pudzianowski to gwiazdor mma, który w poprzednich starciach przedstawiał niewątpliwie wyjątkowo atrakcyjny poziom jakości walk w ksw a także kondycji.

Tomasz Oświeciński na KSW 44

W innej walce wieczoru obejrzymy Tomasza Oświecińskiego. Konkurentem Stracha będzie bośniacki gwiazdor – Erko Jun. Zawodnik mma trenuje w teamie UFD Gym, jakiego reprezentantami są również między innymi Roberto Soldić czy też David Zawada. Prawdopodobnie zatem przygotowując się pod okiem instruktorów z UFD Gymu, przeciwnik Stracha będzie nadzwyczaj profesjonalnie przygotowany do konfrontacji.

Michał Materla zawalczy na gali KSW 44 w Gdańsku

Dla wyjątkowego zawodnika ze Szczecina, uwielbianego w całej Polsce, będzie to szczególnie istotna walka. Materla ostatni swój pojedynek przegrał ze Scottem Askhamem. Dotkliwa przegrana Michała Materli z pewnością była pomocnym aspektem w dalszych treningach, bowiem cel Materli jest wiadomy – powrót do pojedynku o pas czempiona.

Czy będzie dane zobaczyć Materlę w wyjątkowej dyspozycji, do której przyzwyczaił kibiców mma? O tym dowiemy się podczas najbliższej gali ksw 44. Oczywiście walka ta nie będzie walką o pas, natomiast przypuszczalna wygrana w tej konfrontacji z pewnością przybliżyłaby zawodnika z Poznania do konfrontacji o pas ksw.

KSW 44 ile walk na karcie i kto będzie walczyć

Razem na gali KONFRONTACJI SZTUK WALKI 44 opracowanych jest 9 konfrontacji, w jakich praktycznie w każdym starciu zestawione zostały nadzwyczaj znane nazwiska MMA I KSW. Najsławniejszymi gwiazdami hitowej gali na pewno są Bedorf, Mariusz Pudzianowski, Borys Mańkowski ale również Tomasz Oświeciński, jednak w klatce obejrzymy też kolejnych wspaniałych zawodników ksw. Poniżej opisujemy aktualną listę rywalizacji kolejnej gali KSW 44 w Gdańsku:

Karol Bedorf – Mariusz Pudzianowski
Kleber Koike Erbst – Marcin Wrzosek
Michał Materla – Martin Zawada
Tomasz Strachu Oświeciński – Erko Jun
Filip Wolański – Daniel Torres
Gracjan Szadziński – Paul Redmond
Chris Fields – Wagner Prado
Łukasz Rajewski – Leo Zulić
Dawid Gralka i Sebastian Przybysz


Pudzian vs Bedorf – Pierwsza zapowiedź

Polecamy też: Sprawdź jak wykupić PPV na KSW 44

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.