Freebety (Bonusy bez depozytu)

BONUSVIP
Kod promocyjny
Freebet 20 PLNFREEBETS
Kod promocyjny
Freebet 20 PLNSPORTLIVE20PLN
Kod promocyjny
Freebet 20 PLNDoskonałym sposobem aby przetestować usługi danego bukmachera jest skorzystanie z tak zwanych bonusów bez depozytu. Jest to najczęściej poszukiwany rodzaj promocji, popularny wśród użytkowników zainteresowanych rozpoczęciem gry w zakładach bukmacherskich. Jest to o tyle unikalny bonus, ponieważ nie trzeba robić żadnej wpłaty i depozytu na konto gracza aby otrzymać środki bonusowe. Wystarczy tylko założyć konto.

Co prawda nie jest to najczęściej stosowany rodzaj bonusu oferowany przez legalnych bukmacherów, ale możemy go znaleźć w kilku firmach. Zasada jest prosta – rejestrujesz konto i otrzymujesz całkowicie darmowy zakład bez depozytu!

Jak widać bonusy bez depozytu można odebrać w takich firmach jak Fortuna, Totolotek i LV BET. Warto więc skorzystać z tak doskonałej oferty i przetestować usługi bukmacherów. Bukmacherzy Fortuna, Totolotek i LV BET oferują bonusy o wartości 20 złotych. Należy jednak pamiętać, że nie są to jedyne bonusy które oferuję wymienione firmy. Warto więc zapoznać się z kodami promocyjnymi oferowanymi dla naszych użytkowników od najlepszych legalnych bukmacherów online.

Korzystając z bonusów bez depozytu należy pamiętać, że każdy z nich posiada pewne ograniczenia i warunki wypłaty w przypadku wygranej. Warto więc mieć na uwadze fakt, że w celu wypłacenia środków bonusowych należy je obrócić jeden raz lub kilka razy (w zależności od bukmachera). Drugim z ograniczeń jest też minimalny kurs po jakim można postawić darmowy zakład.

Pod względem ograniczeń zdecydowanie najlepiej wygląda darmowy bonus od Fortuny, który można postawić po dowolnym kursie i wymaga on tylko jednokrotnego obrotu. Pełne warunki skorzystania z bonusu dostępne są w regulaminie na stronie danego bukmachera.

Fortuna – 20 PLN bez depozytu

Fortuna udostępnia dla nowych graczy darmowy zakład bez konieczności dokonywania depozytu. Wartość freebetu oferowanego przez Fortunę wynosi 20 złotych i jedyną czynnością którą należy dokonać aby z niego skorzystać jest zarejestrowanie konta gracza.

Pamiętaj aby w trakcie dokonywania rejestracji u bukmachera Fortuna podać specjalny kod promocyjny Fortuny dostępny tylko dla naszych użytkowników. Kod bonusowy sprawi, że będziesz mieć do wykorzystania nie tylko darmowy bonus bez depozytu, ale też zakład bez ryzyka i bonus powitalny od pierwszej wpłaty.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.