Betclic kod promocyjny

Cashback 200 PLNKod promocyjny BONUSVIP
Cashback 200 PLN

Każdy poważny bukmacher wie, że nic tak nie przyciąga uwagi jak solidny bonus dla typujących na start. To świetna metoda by przyciągnąć do siebie typujących i dać im coś więcej w momencie gdy już później zdecydują się związać z nami na dłużej. Nie jest to nowość i każdy szanujący się bukmacher wie o istnieniu bonusu powitalnego na start, czym kusi typerów. Zabieg ten stanowi też o jednym z czynników wyróżniających danego operatora zakładów sportowych w oczach potencjalnych graczy. To jeden z kluczowych elementów, ale z reguł nie jedyny. Sprawdźmy więc jakie bonusy na start oraz inne ciekawe oferty ma w swoim repertuarze dla typerów Betclic.

Betclic bonus od depozytu

Najpopularniejszą ofertą jaką posiadają legalni bukmacherzy w swoim zanadrzu to tzw. bonus od depozytu. Jest to jedna z bardziej rozpoznawalnych form promocji powitalnej, której zdecydowanie główną zaletą jest to, że w możliwie krótkim okresie pozwala łatwo zwiększyć swój bankroll i to nieraz dwukrotnie. Betclic wyszedł do typerów z najlepszą dostępną ofertą na rynku i zaskoczył wszystkich. Ich bonus na start nie tylko ma gwarancję zakładu bez ryzyka, ale też jego Cashback wynosi aż 500 zł. Jest to oferta o tyle korzystna, że bukmacher nie wykluczył żadnych wydarzeń z tego bonusu, a więc nie ma żadnych ograniczeń w typowaniu. Możemy postawić każdą dyscyplinę jaka nam się podoba, a więc wybrać sport, w którym sami osobiście czujemy i znamy się najlepiej. Aby środki bonusowe mogły zostać wypłacone trzeba zawrzeć kupon po kursie, którego suma bonusu będzie wynosić 4 razy po kursie co najmniej 2.00. Wówczas w przypadku tej transakcji do kuponu wchodzą zakłady pojedyncze oraz zakłady AKO, zakłady prematch oraz live. Potencjalnego zwrotu należy dokonać w ciągu 30 dni od chwili założenia konta. Odkąd Betclic Polska działa na naszym rynku legalnie, nie da się takiej oferty pominąć nie wspominając już słowem o pozostałych dodatkach jakie oferuje nam ten operator.

Choć Betclic działa ponownie na polskim rynku od lipca 2019 ich oferta ciągle się aktualizuje i rozwija. Oprócz wspomnianego wyżej bonusu na start, gdzie otrzymamy zwrot za przegrany zakład nawet do kwoty 500 złotych ich oferta ma jeszcze kilka ciekawych opcji.

Bonusy w Betclic

Pierwszą z nich jest stawianie meczów z boostem. Boostem nazywana jest sytuacja, w której Betclic ze standardowego kursu zwiększył kurs tych wydarzeń, które są najbardziej popularne oraz najważniejsze w ofercie bukmachera. Jeżeli zauważymy wspomnianą ikonkę rakiety przy wydarzeniu, to dane wydarzenie zostało objęte promocją i jego kurs jest wyższy niż początkowy.

Kolejną ciekawą opcją w ofercie jaką daje nam do dyspozycji bukmacher jest opcja, z której korzysta znaczna liczba użytkowników serwisu. Oferta Multi+ działa w ten sposób, że pozwala nam na zwiększenie swoich szans na końcowy sukces nawet o 50%. Nasza wygrana może się zwiększyć im więcej wydarzeń będzie mieć miejsce na kuponie. Przyjrzyjmy się Multi+ bliżej gdyż jest to jedna z lepszych ofert na rynku. Typujemy kupon, który składa się z 5 wydarzeń i gdy każde z nich się sprawdzi do naszej końcowej wygranej na kuponie zostanie doliczone dodatkowe 7% ekstra, a nasz dochód będzie większy. Proste, przyjemne i jakże użyteczne dla graczy. Kolejne progi wyglądają następująco. Kupon i 6 wydarzeń trafionych to zysk większy o 14% od normalnej wygranej. 7 dobrze wytypowanych wydarzeń daje nam zysk o 20% większy. 8 dobrych typów odpowiada 25%  więcej na kuponie. 9 kolejno dobrze wytypowanych meczów powoduje wzrost zysku ostatecznego o 30%. Dalsze progi czyli 10 wytypowanych skutecznie meczów daje zysk 35%, a 11 to zysk 40%. Można również wytypować 12 bezbłędnych meczów na tym samym kuponie, a nasza wygrana będzie zwiększona o 45%. 13 typów lub więcej także nie stanowi problemu. 13 meczów daje dodatkowy zysk wielkości połowy (50%). Jest to na tyle korzystne rozwiązanie, że zapaleni znawcy sportu mogą tu uzyskać solidne dochody. Akcja dzieje się jednak wówczas gdy każde z postawionych na kuponie wydarzeń się sprawdziło i kupon w całości jest prawidłowy.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jaki oferuje Betclic Polska jest funkcja Cashout. Cashout jest formą wsparcia typującego i pozwala mu zakończyć kupon w momencie gdy jeszcze nie wszystkie mecze z jego kuponu się zakończą. W praktyce wygląda to tak, że przed ostatecznymi rozstrzygnięciami mamy możliwość uzyskania wygranej z kuponu w stanie obecnym w jaki się on aktualnie znajduje. Jeśli stawiając pojedyncze wydarzenie nasza drużyna prowadzi, możemy wybrać postawione pieniądze z zyskiem, lecz nie na tyle dużym by odpowiadał całościowej potencjalnej wygranie na kuponie. Wówczas możemy poczekać do końca w nadziei, że drużyna dowiezie wynik do końca, a nasz kupon się zrealizuje lub też sytuacja może być zupełnie odwrotna. Losy meczu mogą się diametralnie odwrócić, a my stosując cashout możemy wybrać pieniądze gdy losy meczu nie idą po naszej myśli, ale już nie pełną kwotę postawioną na to wydarzenie. Betclic daje nam więc kontrolę w czasie rzeczywistym nad naszymi zakładami i naszym wkładem w kupon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.