STS kod promocyjny

Freebet 29 PLN
Bonus 1200 PLN


Kod promocyjny SPORT29PLN
Odbierz 1229 PLN

Bonusy oferowane na start to dla firm bukmacherskich sposób na to, by przekonać do siebie nowych klientów. Potencjalnym graczom znacznie łatwiej jest rozpocząć swoją przygodę z obstawianiem, jeśli na początek mają możliwość skorzystania na przykład z zakładu „darmowego”, czyli postawionego za pieniądze, które otrzymają od bukmachera przed wniesieniem swojego pierwszego depozytu lub gdy dostaną od firmy bukmacherskiej dodatkową kwotę w wysokości na przykład odpowiadającej ich pierwszej wpłacie. Firmy starają się więc, by ich oferty na start były jak najbardziej atrakcyjne, bo wówczas łatwiej im wygrać rywalizację o nowego klienta z konkurencją.

Zazwyczaj w ofertach powitalnych pojawiają się trzy rodzaje bonusów:

  • darmowy zakład (freebet),
  • zakład bez ryzyka (cashback),
  • bonus od pierwszego depozytu

W przypadku oferty powitalnej firmy STS mamy do czynienia z dwoma z nich – darmowym zakładem oraz bonusem od pierwszego depozytu. Czym się charakteryzują i co odróżnia je od innych?

Darmowy zakład w STS

Darmowy zakład to możliwość zagrania po raz pierwszy u danego bukmachera za pieniądze przyznane nam przez niego po rejestracji. W tym przypadku nie ryzykujemy żadnych swoich środków, tylko stawiając staramy się pomnożyć kwotę, którą otrzymaliśmy od firmy bukmacherskiej. STS oferuje dla nowych graczy freebet w wysokości 29 złotych. Ale uwaga! Nie jest on przypisywany automatycznie po zarejestrowaniu się w serwisie bukmachera. Do jego uruchomienia niezbędne jest kliknięcie w powyższy link i wpisanie specjalnego kodu promocyjnego w trakcie dokonywania rejestracji w STS (kod promocyjny SPORT29PLN umożliwi odblokowanie bonusu niedostępnego w podstawowej ofercie). Kod wpisujemy w pierwszym etapie procedury rejestracji konta, zaraz pod adresem mejlowym, numerem telefonu i hasłem do swojego profilu. To bardzo ważne, by tego momentu nie przeoczyć, bo później nie ma już możliwości wpisania kodu, a szkoda byłoby w taki sposób stracić szansę na pierwszy darmowy zakład.

Darmowy zakład od STS powinien być widoczny na naszym koncie od razu po rejestracji, ale firma uprzedza, że może to potrwać do trzech dni, choć stara się, by odbywało się znacznie szybciej. Jeśli ten pierwszy zakład będzie dla nas zwycięski, to niestety nie oznacza jeszcze, że możemy wygraną kwotę od razu wypłacić na swoje konto. Jak przy wielu tego typu promocjach podlega on bowiem określonym regulaminem warunkom obrotu.

Freebet w STS należy obrócić trzykrotnie, co oznacza, że trzeba zagrać za kwotę 75 złotych, nim będziemy mogli się cieszyć wygraną na naszym rachunku. Obracana jest więc wyłącznie kwota bonusu, a nie wygrana. Żeby dany kupon był zaliczony do warunków obrotu, musi mieć kurs wynoszący co najmniej 1,91. Dodatkowo – to bardzo ważne – do kwoty obrotu wliczane są wyłącznie zakłady, które zakończyły się wygraną. To odróżnia STS od innych firm bukmacherskich, a zatem trzeba to mocno podkreślić. Nawet jeśli postawimy od razu za 75 złotych i nie trafimy, to nie będzie to spełnienie wymagań obrotu darmowego zakładu. Dopiero gdy wniesiemy zakłady na łączną kwotę 75 zł, które były wygrane po kursie przynajmniej 1,91, będziemy mogli się cieszyć pieniędzmi na swoim koncie.

Bonus powitalny do 1 200 zł

Zakłady bukmacherskie od ofert wielu innych firm odróżnia pozytywnie to, że tu zwykle promocje łączą się ze sobą. Tak jest również w przypadku oferty powitalnej STS. Do darmowego zakładu bukmacher ten dorzuca bowiem bonus powitalny od pierwszej wpłaty. Bonus jest uzależniony od jej wysokości i wynosi 100 %. Oznacza to, że jeśli wpłacimy 100 złotych, to dodatkowo od bukmachera dostaniemy 100 zł do wykorzystania na zakłady. Bonus ma jednak górną granicę, która wynosi 1 200 złotych. Nawet jeśli za pierwszym razem na swoje konto w systemie firmy STS wpłacimy większą kwotę, to otrzymamy dodatkowo 1 200 zł.

W tym przypadku również należy pamiętać o tym, że bonus nie jest przyznany automatycznie, a należy przy rejestracji zaznaczyć, że chcemy go otrzymać. W odpowiednim polu podczas dokonywania rejestracji musimy zatwierdzić hasło „Chcę otrzymać swój bonus startowy!” Warunki obrotu bonusu powitalnego są dokładnie takie same jak w przypadku darmowego zakładu. A zatem, należy go obrócić trzykrotnie po minimalnym kursie kuponu 1,91. Nie ma znaczenia czy na kuponie znajdzie się jedno, czy więcej zdarzeń. Ma za to znów znaczenie czy kupon będzie wygrany. Do wymaganej kwoty obrotu wlicza się tylko te, które są wygrane. Nie są do niego zaliczane kupony typu Maxikombi, Zakład bezpieczny, wypłacone wcześniej przed rozstrzygnięciem zdarzenia w opcji Cash-out, kupony Hit Dnia oraz rozliczone w całości jako zwrot, po kursie 1,0. Zalicza się za to nie tylko zakłady przedmeczowe, ale również te wnoszone na żywo już w trakcie trwania wydarzeń sportowych.

Promocje STS na start w skrócie:

  • darmowy zakład (freebet) w wysokości 29 zł po wpisaniu kodu SPORT29PLN przy rejestracji,
  • bonus od pierwszego depozytu w wysokości do 1 200 zł po zaznaczeniu opcji „chcę otrzymać swój bonus startowy!” przy rejestracji,

Zasady i warunki obrotu bonusów:

  • freebet i bonus z obrotem x3,
  • minimalny kurs kuponów zaliczanych do obrotu 1,91,
  • tylko zwycięskie kupony zaliczane do warunków obrotu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
STS
4,8 rating
Załóż konto w STS i odbierz pakiet bonusów 1129 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
Zagraniczni bukmacherzy
5,0 rating
Utwórz konto w Unibet i postaw zakład bez ryzyka
5,0 rating
Rozpocznij grę w Bet365 i odbierz bonus na start
4,8 rating
Załóż konto w Bet-at-home i zgarnij bonus powitalny
4,3 rating
Załóż konto i odbierz cashback powitalny w Betclic
Partnerzy

Fortuna

Polecamy

http://www.allvideoslots.com/