Mimo że zakłady bukmacherskie PZBuk już w czerwcu 2018 roku otrzymały licencję Ministerstwa Finansów na urządzanie zakładów wzajemnych przez internet, to na debiut tej firmy na rynku trzeba było czekać do października. Patrząc na ofertę nowego bukmachera wydaje się jednak, że długie oczekiwanie graczy zostało im wynagrodzone w postaci ciekawej oferty.

PZBUK zakłady bukmacherskie

Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBuk) dają użytkownikom możliwość obstawiania meczów za pośrednictwem strony internetowej www.pzbuk.pl. Wprawdzie nie pojawiły się jak dotąd żadne informacje odnośnie ewentualnego otworzenia punktów stacjonarnych, ale wszystko wskazuje na to, że takowe nie powstaną. Przedstawiciele spółki Cherry Online Polska do której należy PZBuk prawdopodobnie będą chcieli skupić się tylko na działaniach w sieci.

W ofercie debiutującego bukmachera na starcie znalazło się 27 dyscyplin. Ponadto użytkownicy mieli możliwość zawierania zakładów z dziedziny społeczno-politycznych wydarzeń w Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii. Można zatem spodziewać się, że tzw. zakłady specjalne będą stanowiły istotny element podstawowej oferty.

Nie masz jeszcze konta w PZBuk? Konto możesz założyć pod adresem www.pzbuk.pl

PZBUK oferta

Biorąc pod uwagę to, że wielu innych legalnych bukmacherów w Polsce posiada w ofercie zakłady na żywo, to nie mogło ich zabraknąć również w PZBuk. Firma na łamach swojego serwisu internetowego oddaje użytkownikom specjalną sekcję z zakładami live. Można znaleźć tam dużą ilość wydarzeń z różnych dyscyplin – począwszy od popularnej piłki nożnej aż po niszowy unihokej. W momencie startu Polskie Zakłady Bukmacherskie pozwały swoim klientom na obstawianie meczów na żywo w 11 dyscyplinach.

Dla każdego gracza bardzo ważną kwestią w przypadku zakładów zawieranych przez internet jest forma wpłat pieniędzy. Swoje konto w serwisie PZBuk można doładować na dwa wygodne sposoby. Pierwszym jest przelew przelew bankowy, drugim znana i coraz bardziej popularna w naszym kraju usługa BLIK (umożliwia ona płatności użytkownikom smartfonów). Zaletą obu tych metod jest to, że są one bezpieczne i pozwalają na łatwe dokonanie transakcji.

PZBUK bonus i kod promocyjny

Jak na razie działalność PZBuk na polskim rynku nie jest bardzo medialna. Można wyjść z założenia, że przedstawiciele firmy wolą na początku skupić się na zachęceniu graczy swoją ofertą aniżeli inwestować w akcje marketingowe czy kontraktowanie ambasadorów. Za ciekawą formę promocji można uznać jednak specjalny bonus powitalny.

Jest on przeznaczony dla wszystkich nowych graczy, którzy założą konto na www.pzbuk.pl. Po pomyślnym zweryfikowaniu konta użytkownik może skorzystać z bonusu powitalnego 100% aż do kwoty 500 zł. Aby odebrać bonus wystarczy zrobić depozyt a dodatkowe pieniądze znajdą się na koncie dostępne do gry w zakładach bukmacherskich!

4,0 rating

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.