Kody promocyjne od legalnych bukmacherów

BONUSVIP
Kod promocyjny
Freebety 30 PLN
Bez ryzyka 600 PLN


GIGABONUS
Kod promocyjny
Cashback 100 PLN
Bonus 1560 PLN


BONUSVIP
Kod promocyjny
Cashback 200 PLNFREEBETS
Kod promocyjny
Freebet 25 PLN
Bonus 500 PLN


BEZ KODU
Kod promocyjny
Freebet 20 PLN
Bonusy 2000 PLN


KLIKNIJ W LINK
Kod promocyjny
Bonus 500 PLNKLIKNIJ W LINK
Kod promocyjny
Bonus 200 PLNKLIKNIJ W LINK
Kod promocyjny
1. bonus 1000 PLN
2. bonus 500 PLN
3. bonus 500 PLN

BONUSVIP
Kod promocyjny
Freebet 20 PLNFREEBETS
Kod promocyjny
Freebet 20 PLNSPORTLIVE20PLN
Kod promocyjny
Freebet 20 PLNBONUSVIP
Kod promocyjny
Zakład bez ryzyka 200 PLNPowyższe zestawienie przedstawia listę najlepszych legalnych bukmacherów online którzy dają dla nowych graczy specjalne bonusy. W zestawieniu uwzględniliśmy tylko te firmy bukmacherskie które z pełną świadomością można polecić dla graczy z Polski.

Czym są kody promocyjne?

  • Kod promocyjny daje większy bonus

Obok standardowych bonusów, które dostępne są przy rejestracji konta na stronach bukmacherów, najlepsze firmy posiadają specjalne kody promocyjne, dzięki którym można znacznie powiększyć kwotę bonusu, darmowego zakładu czy też zakłady bez ryzyka.

Właśnie dzięki naszym kodom będziesz mógł cieszyć się unikalną ofertą niedostępną dla zwykłych użytkowników poszczególnych bukmacherów. Wystarczy więc wybrać jednego z powyższych bukmacherów i kliknąć na przycisk sprawdzający jego kod promocyjny. Następnie należy przejść na stronę bukmachera klikając w jednej z odnośników dostępnych na naszej stronie i w trakcie dokonywania w formularzu rejestracji podać specjalny kod promocyjny lub kod bonusowy (poszczególni bukmacherzy używają tych dwóch określeń naprzemiennie i są one dla nich równoznaczne). Który z bukmacherów posiada więc najlepszy kod promocyjny?

Fortuna kod promocyjny

  • Pakiet trzech bonusów od Fortuny

Jak pewnie już wiesz z innych działów dostępnych na naszej stronie, Fortuna razem z STS i Betclic to czołówka legalnych bukmacherów działających w Polsce. Podobnie jest w przypadku bonusów, które bukmacherzy oferują na start. To właśnie Fortuna posiada jedną z najlepszych ofert, ponieważ każdy użytkownik wykorzystując nasz kod promocyjny Fortuny otrzymuje pakiet trzech bonusów – darmowy zakład bez depozytu, powiększony zakład bez ryzyka i bonus od depozytu. Warto zaznaczyć, że tylko przy skorzystaniu z naszego kodu promocyjnego będziesz mógł odebrać powiększony zakład bez ryzyka!

Co można dokładnie zyskać? Po pierwsze… postawisz swój ubezpieczony pierwszy zakład bez ryzyka. Jeżeli okaże się on przegrany Fortuna zwróci na twoje konto aż do 125 złotych! Po drugie… otrzymasz całkowicie za darmo bonus bez depozytu o wartości 20 złotych, którzy możesz wykorzystać na dowolnie wybrany kupon – im większy kurs tym większa szansa na większą wygraną. Po trzecie… otrzymasz podwojenie swojego depozytu aż do kwoty 1000 złotych. Wpłacając więc 1000 złotych na grę otrzymasz dodatkowo taką samą kwotę w postaci bonusu. Będziesz mógł rozpocząć grę w zakłady bukmacherskie Fortuna z dodatkowymi pieniędzmi!

Kod promocyjny od STS

  • Freebet i bonus od depozytu w STS

Innym doskonałym kodem promocyjnym jest ten który przygotował dla naszych graczy bukmacher STS. Zaraz po dokonaniu rejestracji i wpisaniu specjalnego kodu promocyjnego od STS będziesz mógł postawić swój pierwszy darmowy zakład bez konieczności dokonywania wpłaty depozytu! Warto zaznaczyć, że korzystając z naszego kodu bonusowego zgarniasz powiększony darmowy zakład, który nie jest dostępny w standardowej ofercie STS.

Ponadto STS daje dla nowych graczy bonus powitalny 100% aż do 1200 złotych. Jest to więc doskonała okazja aby rozpocząć grę w zakładach bukmacherskich STS korzystając z dodatkowych pieniędzy. Jak już wspominaliśmy STS to jedna z najlepszych firm bukmacherskich, która posiada prawie połowę udziałów w rynku zakładów bukmacherskich online w Polsce. Jest to więc bukmacher lubianych przez wielu graczy i firma którą warto polecić, między innymi za sprawą extra pakietu bonusów powitalnych.

Betclic oferuje kod promocyjny na cashback

  • Zagraj bez ryzyka w Betclic

Betclic to firma która również dba o nowych klientów. Każdy gracz podając specjalny kod promocyjny udostępniony dla naszych użytkowników może postawić zakład bez ryzyka aż do 500 złotych jako bonus za rejestrację konta w betclic. Za sprawą tak zwanego Cashback’a gracz który postawi i przegra zakład, otrzyma zwrot postawionych środków aż do 500 złotych! Oczywiście w przypadku wygranej klient otrzyma całkowitą kwotę wygranego zakładu.

Jest to naprawdę doskonały sposób na rozpoczęcie przygody w zakładach bukmacherskich Betclic, ponieważ gracz typując swój pierwszy kupon korzysta z ubezpieczonego zakładu. Jeżeli zapoznałeś się z naszym rankingiem bukmacherów, to wiesz, że Betclic jest jedną z najlepiej ocenianych firm bukmacherskich. Podobnie jest jeśli chodzi o bonus powitalny i oferowany kod bonusowy – jest to jedna z najlepszych ofert na rynku i z całą pewnością można polecić skorzystanie z oferty bukmachera Betclic.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.