Regulamin

 1. Każda osoba pisząca w serwisie BetGol.pl jest prawnie i etycznie odpowiedzialna za wszystko, co napisze. Wchodząc na serwis BetGol.pl zobowiązujesz się więc przestrzegać obowiązujące w Polsce prawo.
 2. Serwis BetGol.pl nie odpowiada za żadne wypowiedzi umieszczone w serwisie. Komentarze, Shoutbox służy do prezentacji opinii odwiedzających, którzy są odpowiedzialni za to, co napiszą.
 3. Na BetGol.pl zabrania się:
  1. umieszczania reklam innych stron, w tym wszelkich konkursów polegających na głosowaniu na dany zespół
  2. używania w nadmiernym stopniu wulgaryzmów
  3. wyzywania, ubliżania innym użytkownikom serwisu
  4. podszywania się pod innych użytkowników nabijania postów (pisanie postów nic nie wnoszących do tematu)
 4. W serwisie BetGol.pl jesteś zobowiązany do przestrzegania zasad ortografii polskiej. Jeżeli masz z tym problem, przed napisaniem swojej wypowiedzi sprawdź ortografię w edytorze tekstu ze słownikiem języka polskiego. Dozwolone jest pisanie bez polskich znaków diakratycznych.
 5. Serwis BetGol.pl jest na bieżąco moderowane przez grupę moderatorów (poziom: moderator) oraz administratorów (poziom: administrator), którzy mają prawo do banowania użytkowników i usuwania wypowiedzi niezgodnych z regulaminem.
 6. Publikując cokolwiek w serwisie BetGol.pl, zachowujesz prawa autorskie. Jeżeli będziesz cytował kogoś wypowiedź lub fragment artykułu z innego serwisu lub gazety, podaj źródło.
 7. Podczas rejestracji w serwisie nie musisz podawać szczegółowych danych (adres, imiona rodziców). Musisz jedynie podać swój e-mail. Jest on potrzebny w przypadku zgubienia swojego hasła dostępowego.
 8. Wszystkie dane osobowe (imię, adres e-mail) podawane przez użytkowników podczas rejestracji, dodawania komentarzy lub dopisywania się do listy mailingowej (newsletter) w serwisie Betgol.pl są chronione i dodawane do naszej bazy. Nie będą udostępniane osobą trzecim i będą wykorzystywane tylko przez administrację serwisu Betgol.pl (do wysyłania newslettera).
 9. Nie stosowanie się do regulaminu może zakończyć się zablokowaniem użytkownika – tzw. „banem”. Użytkownik nie będzie mógł wtedy wejść na serwis BetGol.pl.
 10. Kwestie sporne rozstrzygają Administratorzy serwisu BetGol.pl.
 11. Każda osoba aby korzystać z serwisu BetGol.pl musi zapoznać się z regulaminem i go przestrzegać.
 12. Serwis internetowy jest redagowany oraz zarządzany w języku polskim. Jego treść adresowany jest do polskojęzycznych użytkowników zamieszkałych na terytoriach, gdzie korzystanie treści zawartych w serwisie jest spójne z prawem. Przeglądanie tych treści jest dozwolone tylko i wyłącznie dla osób podlegających jurysdykcjom, w jakich promocja i uczestnictwo w grach hazardowych jest legalne. Korzystająca z serwisu osoba, zapewnia administratorów, że promocja jak i uczestnictwo w zakładach hazardowych jest w jego jurysdykcji dozwolone i ponosi pełną odpowiedzialność przed administratorami za prawdziwość dostarczonego przez siebie oświadczenia.


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.