Progresja

Progresja jest wśród typerów jednym z najbardziej popularnych systemów gry. Nie jest to jednak sposób na szybką wygraną. Jeśli chcemy, żeby progresja przynosiła nam oczekiwane zyski, musimy uzbroić się w cierpliwość. Ten system skierowany jest przede wszystkim do graczy, którzy nie boją się ryzyka i są gotowi przeznaczyć na grę sporą sumę pieniędzy.

Na czym polega progresja?
W progresji niezwykle istotne jest obstawianie zgodne z ustaloną wcześniej przez nas strategią. Załóżmy, że postanowiliśmy regularnie stawiać na remis Wisły Kraków (kursy na remisy przeważnie są wyższe niż 3.00) i ustaliliśmy stawkę początkową w wysokości 3 PLN. Teraz nie pozostało nam nic innego, jak konsekwentnie trzymać się swojego wyboru. Obstawiamy więc remis w meczu ligowym z udziałem Wisły. W przypadku przegranej, w następnym spotkaniu podwajamy naszą stawkę i gramy za 6 PLN. Jeśli i tym razem nie padł remis, to ponownie podwajamy stawkę, tym razem do 12 PLN. W ten sposób typujemy aż do momentu wygranej, która oczywiście zwróci nam wcześniejsze straty i przyniesie jeszcze zysk.
Progresja na remisy naturalnie nie jest naszą jedyną opcją. Za pomocą tego systemu możemy również obstawiać np. kupony o ustalonym przez nas kursie granicznym 2.00. Przy tego typu strategii, aby zwiększyć nasze szanse na wygraną, najlepiej wybierać maksymalnie dwa zdarzenia. Oczywiście i tym razem obstawiamy, podwajając stawkę w przypadku przegranej, aż do momentu wygranej.

Przykład progresji remisowej

Stawiamy 1 PLN na: Arsenal Londyn X (3.00) PRZEGRYWAMY
Stawiamy 2 PLN na: Arsenal Londyn X (3.00) PRZEGRYWAMY
Stawiamy 4 PLN na: Arsenal Londyn X (3.00) PRZEGRYWAMY
Stawiamy 8 PLN na: Arsenal Londyn X (3.00) PRZEGRYWAMY
Stawiamy 16 PLN na: Arsenal Londyn X (3.00) PRZEGRYWAMY
Stawiamy 32 PLN na: Arsenal Londyn X (3.00) WYGRYWAMY

 

Wygrana to 96 PLN przy zainwestowanych 63 PLN, więc nasz czysty zysk wynosi 33 PLN.

Jaką drużynę wybrać do progresji remisowej?
To niezwykle ważna dla nas decyzja, dlatego warto poświęcić jej dłuższą chwilę. Powinniśmy starannie przeanalizować ligi, w których pada najwięcej remisów i wybrać z nich zespół, który procentowo najczęściej dzieli się punktami z rywalem. Jednak nie chodzi tutaj tylko o aktualny sezon, ale najlepiej przeanalizować również dwa poprzednie. Przy wyborze warto szczególnie zwrócić uwagę na II ligę francuską, II ligę hiszpańską i II ligę włoską. To właśnie w tych rozgrywkach progresja na remisy jest najbardziej korzystna. Zespoły w tych trzech wymienionych wyżej ligach w ostatnich latach najczęściej dzielą się ze sobą punktami.

Złote rady
Progresja nie poddawaj się po kilku nieudanych próbach, bądź cierpliwy i konsekwentny

Progresja zanim rozpoczniesz grę, ustal sobie poziom progresji, powyżej którego przestaniesz obstawiać

Progresja grając progresję remisową, obstawiaj tylko mecze ligowe wybranej drużyny i pamiętaj, żeby nie opuścić żadnego jej spotkania

Progresja nie przerywaj progresji remisowej, gdy wybrana przez Ciebie drużyna gra z przeciwnikiem, z którym teoretycznie jest skazana na porażkę

Progresja do progresji remisowej staraj się wybierać zespoły, które strzelają i tracą jak najmniej bramek

Progresja mniej doświadczonym graczom proponujemy rozpocząć grę od niskiej stawki początkowej


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.