STS

STS to jeden z najlepszych bukmacherów działających na rynku online w Polsce. Bukmacher STS został założony w 1997 roku i na przestrzeni lat zyskał dużą popularność wśród Polskich graczy.

Firma bukmacherska STS posiada w całej Polsce ponad 400 punktów rozmieszczonych na mapie całego kraju – w większych miastach jak również w mniejszych miejscowościach.

Bukmacher STS jest sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, Lecha Poznań, Górnika Zabrze a także uczestniczy i sponsoruje wiele różnych rozgrywek i turniejów sportowych.

Oferta STS jest naprawdę imponująca. W zakładach bukmacherskich i zakładach na żywo znaleźć można bardzo duży wybór zakładów, które można typować o każdej godzinie. STS oferuje również liczne transmisje sportowe, dzięki czemu oprócz typowania meczu w trakcie jego trwania, można również oglądać go na ekranie komputera.

Na powitanie każdy nowy użytkownik otrzymuje bonus od depozytu o wartości 1200 złotych. Ponadto jeżeli wpiszesz w trakcie rejestracji kod promocyjny SPORT29PLN – otrzymasz cąłkowicie darmowy zakład o wartości 29 złotych.

Nie masz konta w STS? Dajemy dla Ciebie bonus powitalny i darmowy zakład