Skrill (dawniej Moneybookers)

 

Banner 200x87

 

 

Skrill.com (dawniej Moneybookers) pozwala każdemu przedsiębiorstwu lub osobie prywatnej posiadającym adres email na bezpieczne i tanie przesyłanie i otrzymywanie płatności przez Internet – w czasie rzeczywistym!

Korzystaj z
Skrill.com (dawniej Moneybookers) do:

  • Przesyłania pieniędzy za pośrednictwem poczty elektronicznej z Państwa karty kredytowej / debetowej lub konta bankowego
  • Dokonywania zakupów przez Internet
  • Odbierania pieniędzy za pośrednictwem poczty elektroniczne

Skrill (dawniej Moneybookers) oferuje produkt idealnie dostosowany do potrzeb małych przedsiębiorstw, handlowców Internetowych, osób prywatnych oraz innych osób niezadowolonych z tradycyjnych mechanizmów płatności. Jako oferent prawdziwie globalnego rozwiązania płatności, obsługujemy klientów z całego świata.

Skrill (dawniej Moneybookers) to wiodący międzynarodowy system płatności elektronicznych i internetowych ustanowiony zgodnie z prawem Wielkiej Brytanii i prawem Unii Europejskiej polegający nadzorowi Urzędu Regulacji Rynków Finansowych (FSA) w Wielkiej Brytanii.


Banner 250x250

 

 

Łatwe płatności online z Skrill.com

Skrill (dawniej Moneybookers) ma na celu zaoferowanie najłatwiejszej usługi globalnych płatności w Internecie. Poniżej znajduje się tylko kilka powodów, dla których można łatwo korzystać z naszej usługi:

  • Po zarejestrowaniu w Skrill (dawniej Moneybookers), jedyną rzeczą, jaka jest potrzebna do przeprowadzania transakcji jest Twój adres email i hasło.
  • Możesz wysłać pieniądze na cały świat do każdej osoby, która ma adres email – nawet jeśli odbiorca nie ma jeszcze konta Moneybookers.
  • Zarejestruj wszystkie swoje karty kredytowe/debetowe i dane bankowe w Skrill (dawniej Moneybookers) i wykorzystaj je do płatności w ponad 20 000 sklepach internetowych. To oznacza, że w przyszłości nie będzie potrzeby wprowadzania tych danych za każdym razem, kiedy chcesz zakupić przedmioty lub usługi w Internecie.
  • Skrill (dawniej Moneybookers) oferuje zlokalizowaną usługę wraz z 12 wersjami językowymi i lokalnymi metodami płatności w ponad 30 krajach.
  • Wszystkie Twoje transakcje znajdują się w historii Twojego konta, która jest zawsze dostępna. W przypadku, gdy chcesz zachować kopię swoich transakcji Moneybookers, dane te mogą być wyeksportowane to pliku Excel.
  • Skrill (dawniej Moneybookers) oferuje dodatkowe usługi, takie jak wysyłka wiadomości SMS, czy faksów.
  • Nasze internetowe Centrum Obsługi Klienta redukuje liczbę niepotrzebnych wiadomości email i sprawia, że nasz Dział Obsługi Klienta może bardziej efektywnie odpowiadać na Twoje zapytania.

Załóż konto w Skrill.com


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.