Pozostałe systemy

Wysokość wygranej zależy od liczby poprawnych typów.

Systemy gry System Canadian
Składa się z 5 typów, z których tworzonych jest 26 zakładów: dziesięć podwójnych kombinacji, dziesięć potrójnych kombinacji, pięć poczwórnych kombinacji i jedna pięciokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej dwa typy muszą być prawidłowe.

Systemy gry System Goliath (247 zakładów)
Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 247 zakładów: 28 podwójnych kombinacji, 56 potrójnych kombinacji, 70 poczwórnych kombinacji, 56 pięciokrotnych kombinacji, 28 sześciokrotnych kombinacji, 8 siedmiokrotnych kombinacji i jedna ośmiokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą być poprawne.

Systemy gry System Heinz (57 zakładów)
Składa się z 6 typów, z których tworzonych jest 57 zakładów: 15 podwójnych kombinacji, 20 potrójnych kombinacji, 15 poczwórnych kombinacji, 6 pięciokrotnych kombinacji i jedna sześciokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą być prawidłowe.

Systemy gry System Lucky 15 (15 zakładów)
Składa się z 4 typów, z których tworzonych jest 15 zakładów: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, 6 podwójnych kombinacji, 4 potrójne kombinacje i jedna poczwórna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej jeden typ musi być prawidłowy.

Systemy gry System Lucky 31 (31 zakładów)
Składa się z 5 typów, z których tworzonych jest 31 zakładów: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, dziesięć podwójnych kombinacji, dziesięć potrójnych kombinacji, pięć poczwórnych kombinacji i jedna pięciokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej jeden typ musi być prawidłowy.

Systemy gry System Lucky 63 (63 zakłady)
Składa się z 6 typów, z których tworzone są 63 zakłady: jeden zakład pojedynczy na każdy typ, 15 podwójnych kombinacji, 20 potrójnych kombinacji, 15 poczwórnych kombinacji, 6 pięciokrotnych kombinacji i jedna sześciokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej jeden typ musi być prawidłowy.

Systemy gry System patent (7 zakładów)
Patent to 7 zakładów na 3 selekcje w 3 różnych wydarzeniach, 3 single, 3 duble i 1 trebel. Jakakolwiek wygrana selekcja przynosi zwrot. Jeżeli dowolna z wybranych selekcji będzie wygrana, to 1 single przyniesie zwrot. Jeżeli jakiekolwiek 2 selekcje będą wygrane, 2 single i 1 dubel przyniesie zwrot. Jeżeli wszystkie 3 selekcje będą wygrane, to wszystkie 3 single, wszystkie 3 duble i trebel przyniosą zwrot.

Systemy gry System Super Heinz (120 zakładów)
Składa się z 7 typów, z których tworzonych jest 120 zakładów: 21 podwójnych kombinacji, 35 potrójnych kombinacji, 35 poczwórnych kombinacji, 21 pięciokrotnych kombinacji, 7 sześciokrotnych kombinacji i jedna siedmiokrotna kombinacja. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą być prawidłowe.

Systemy gry System Trixie (4 zakłady)
Trixie to 4 zakłady na 3 selekcje w 3 różnych wydarzeniach; składa się z 3 dubli i 1 trebla. Jakiekolwiek 2 wygrane selekcje przynoszą zwrot. Jeżeli jakiekolwiek 2 selekcje będą wygrane, 1 z dubli przyniesie zwrot. Jeżeli wszystkie 3 selekcje będą wygrane, wszystkie 3 duble i trebel przyniesie zwrot.

Systemy gry System Yankee (11 zakładów)
Yankee to 11 zakładów na 4 selekcje w 4 różnych wydarzeniach, 6 dubli, 4 treble i 1 z czterema zdarzeniami. Jakiekolwiek 2 wygrane selekcje przynoszą zwrot. Jeżeli jakiekolwiek 2 selekcje okażą się wygrane, 1 dubel przynosi zwrot. Jeżeli jakiekolwiek 3 selekcje okażą się wygrane, 3 duble i 1 trebel przynosi zwrot. Jeżeli wszystkie 4 selekcje okażą się wygrane, wtedy wszystkie 6 dubli, 4 treble i 1 z czterema zdarzeniami przynosi zwrot.

Systemy gry Alphabet
Alphabet to 26 zakładów na 6 selekcji w 6 różnych wydarzeniach, 2 patenty (14 zakładów), 1 yankee (11 zakładów) i 1 zakład z sześcioma zdarzeniami. Jakakolwiek wygrana selekcja przynosi zwrot.

Na podstawie: bwin.com, bet365


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.