betclic

BetClic to francusko-brytyjska firma z siedzibą na Malcie. Jest to jeden z młodszych bukmacherów, który bardzo prężnie się rozwija w ostatnich latach szczególnie w Polsce. Firma została założona w 2005 roku. Właściciel posiada również dwóch innych bukmacherów Expekt oraz Bet-at-home.

BetClic bardzo się nastawia na rynek polski i polskich graczy. Aby zdobyć większe zaufanie Polaków, zwerbowano specjalnie Mateusza Borka, jako ambasadora promującego firmę.

Na uwagę zasługuje bonus który firma praktycznie oferuje non stop dla nowych graczy. Bonus to tzw. zakład bez ryzyka. Na wybrane spotkanie bukmacher oferuje zwrot pełnej stawki, jeśli Twój typ nie okaże się trafiony. Otrzymasz zatem zwrot pełnej stawki do 200 PLN jeśli źle wytypujesz dane spotkanie.

BetClic to rzetelna i sprawdzona firma, które bez problemu wypłaca wygrane. Nie ma żadnych problemów z supportem czy z szybkością wpłat i wypłat.

BetClic ma siedzibę w Londynie, a licencja na gry i zakłady dotyczy całej Europy i jest przyznawana niezależnie. W firmie technologia stoi na najwyższym poziomie i gwarantuje szybkie, pewne i bezpieczne transakcje.

Jeśli nie masz jeszcze konto w Betclic, kliknij aby się zarejestrować i odebrać freebet bez ryzyka do 200 PLN!

Bukmacher: BetClic
Strona www: www.betclic.com
Zakłady na żywo: tak
Minimalna wpłata: 15 PLN (przelew bankowy)
Minimalna wypłata:

bez limitu

Minimalna stawka: 2 PLN
Strona po polsku: tak
Formy wpłaty:

przelew bankowy, Visa/Visa Electron, MasterCard, NETteller, Moneybookers, Przelewy24, PayPal

E-mail: support@betclic.com
Telefon: brak
Inne: Otwórz konto i postaw zakład do 200 zł. Albo wygrasz, albo oddamy Ci Twoje pieniądze. Zwróconą kwotę możesz natychmiast wypłacić lub użyć ponownie. Zagraj bez ryzyka!
Bukmacherzy Plusy: brak limitów, freebet na starcie do 200 PLN, bogata oferta polskich lig, wysokie kursy, łatwe do spełnienia warunki bonusu, zakład bez ryzyka
Bukmacherzy Minusy:

Funkcjonalność strony www  – pewne rzeczy są trudne do znalezienia, a grafika nie zachwyca.

 

Załóż konto w BetCliC
i odbierz zakład bez ryzyka do 200 PLN

 

 

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów
  • Oferta promocyjna
  • Pomoc techniczna
5.0