Odpowiedzialna gra

Każda z osób grających u bukmachera powinna wiedzieć, kiedy zrobić sobie przerwę. Przychodzi bowiem chwila – chociaż niektórzy szczęściarze nie znają takich momentów! –  kiedy nic nam nie wychodzi. Przegrywamy kolejny kupon z pewniakiem, ruletka ciągle kręci czerwone zamiast czarnych, a flop wgniata nas w ziemię i sprawia, że kolejne rozdanie musimy blefować z nadzieją na nikły sukces. Pech dopada w końcu większość z nas. Najlepszym wyjściem w takiej sytuacji jest powiedzenie: pass. Tydzień przerwy przyda się każdemu.
 
Mało z Was jednak pewnie w ogóle interesuje się kwestią uzależnienia – „bo przecież jak mógłbym to być ja?!”. Właśnie dlatego, w kilku najbliższych słowach chciałbym przybliżyć „sylwetki” działów Odpowiedzialnej Gry. Są to kategorie na stronach w których dowiemy się co robić, aby uniknąć chorobliwej wpadki.
 
Jaki bukmacher będzie nas wspierał w razie problemu? Generalnie w obecnych czasach nie jest dziwne, że firmy walczą z uzależnieniami, szczególnie kiedy organy nadzorujące patrzą na to bardzo krytycznym okiem. Właśnie dlatego w 9 na 10 bukach spotkamy informacje dotyczące Odpowiedzialnej Gry (ze znanych mi firm jedynie Pinnacle Sports oraz Betgun tego nie mają). 
 
Co jednak powinno się w ogóle znaleźć w takim dziale? Podstawowe informacje w naszym rodzinym języku, test oraz… dział supportu. Bo nikt nie poinformuje nas lepiej o tym „co robić”, jak specjalnie do tego celu wyszkolona osoba. Z tym jednak bywa już gorzej, tylko nieliczni inwestują w zatrudnienie i szkolenie osoby specjalizującej się w tej materii. Właśnie dlatego przesyłamy Wam stworzony przez nas ranking bukmacherów, którzy są „najlepsi” jeśli chodzi o Odpowiedzialną Grę. Pod ich skrzydłami możemy czuć się totalnie bezpieczni, jeśli trafi nam się dołek. 
 
1. Betsson (świetny dział informacyjny, po Polsku, test oraz dział supportu, działający równolegle do standardowego),
2. Unibet (dział informacyjny, po Polsku, test oraz dział supportu),
3. Party Bets (dział informacyjny, po Polsku, test oraz dział supportu),
4. Bwin (dział informacyjny, po Polsku, test oraz dział supportu),
5. CentreBet (dział informacyjny, po Polsku oraz test),
6. BetClic (dział informacyjny, po Polsku oraz test),
7. Expekt (j/w),
8. Pokerstars (j/w).
9. Tobet (j/w),
10. Gamebookers (j/w).
 
Potraktujcie ten artykuł bardziej jako pomoc, niż przestrogę, tym bardziej, że trzeba doceniać nasze buki, również pod kątem z pozoru błahych spraw.
 
Autor: RG


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.