Totolotek kod promocyjny

Freebet 20 PLN
Bonus 1000 PLN


Kod promocyjny FREEBETS
Odbierz 1020 PLN

Każdy legalny bukmacher stara się zaskoczyć swoich klientów ofertą powitalną w tym bonusami bukmacherskimi oferowanymi na rozpoczęcie gry w danej firmie. Wielu nowych graczy wybierając bukmachera poszukuje tego który posiada w swojej ofercie takie bonusy jak:

  • Bonus bez depozytu, czyli darmowy zakład (freebet)
  • Zakład bez ryzyka, czyli cashback
  • Bonus od depozytu, czyli popularnie nazywany bonus na start.

Totolotek jest jednym z bukmacherów który dla nowych klientów daje dwa bonusy bukmacherskie. Jednym z nich jest darmowy zakład a drugim bonus od pierwszego depozytu.

Darmowy zakład w Totolotku

Darmowy zakład jest specyficznym rodzajem bonusu, ponieważ aby z niego skorzystać nie trzeba robić żadnego depozytu – wystarczy założyć konto a bukmacher umożliwi postawienie całkowicie darmowego zakładu. Bonusy te nie są oczywiście wysokie, ponieważ tak naprawdę bukmacher daje za darmo środki pieniężne które można wykorzystać na obstawienie meczu – jeżeli wygrasz, otrzymujesz na konto gracza środki za wygrany kupon. Jeżeli jednak przegrasz – nie stracisz żadnych swoich pieniędzy.

Totolotek oferuje taki darmowy bonus w kwocie 20 złotych. Aby z niego skorzystać wystarczy podać specjalny kod promocyjny FREEBETS dostępny tylko dla naszych użytkowników. Taki kod należy podać w trakcie rejestracji konto u bukmachera Totolotek.

Bonus na start 1000 zł

Drugim z oferowanych bonusów dostępnych w Totolotku jest powitalny bonus na start od pierwszego depozytu. Jest to doskonała okazja do tego aby wpłacając swoje środki pieniężne na grę, otrzymać dodatkowo podwojoną kwotę wpłaty jako bonus.

W przypadku Totolotka jest to bonus 100% aż do kwoty 1000 złotych. Dokonując więc depozytu, gracz otrzymuje dodatkowo na grę kwotę swojej pierwszej wpłaty. Gdy wpłacisz 100 złotych, otrzymasz dodatkowe 100 zł, jeżeli twój depozyt wyniesie 500 zł, na twoim koncie pojawi się dodatkowe 500 złotych. Maksymalna kwota bonusu jaką można uzyskać to 1000 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN