Fortuna kod promocyjny

Freebety 30 PLN
Cashback 600 PLN
Bonus 200 PLN

Kod promocyjny BONUSVIP
Odbierz 830 PLN

Konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich jest już w Polsce na tyle duża, że poszczególne firmy cały czas starają się wymyślać kolejne promocje, by przyciągnąć do siebie nowych graczy. Co do zasady bukmacherzy mają w swoich ofertach trzy podstawowe rodzaje bonusów, którymi próbują zdobywać nowych klientów – darmowy zakład (freebet), zakład bez ryzyka, zwany również potocznie z angielska „cashbackiem” oraz bonus od pierwszego depozytu. Fortuna jest dla swoich nowych klientów bardzo hojna, bo oferuje im wszystkie trzy.

Darmowy zakład

Darmowy zakład to pierwsza promocja, z jaką spotyka się klient na stronie internetowej Fortuny. Do jego uzyskania wystarczy sama rejestracja w serwisie bukmachera. Oferuje on dla każdego, kto założy konto pierwszy bonus bez depozytu. Ten bonus nie jest – jak to bywa w przypadku niektórych konkurentów – przekazywany w formie pieniężnej, ale w formie punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Być może jest to sposób na przyzwyczajenie klientów już od samego początku do istnienia tego programu i zachęcenie do korzystania z jego możliwości. Za samą rejestrację gracz otrzymuje więc 2 800 punktów FKP. Wiadomo jednak, że w tym momencie w gruncie rzeczy najbardziej interesuje go możliwość wykorzystania ich na zawarcie zakładów, które mogą dać realne zyski finansowe.

Nie jest to duży problem. Trzeba tylko wymienić punkty na pieniądze w sklepie Fortuny. Przyznany na start bonus 2 800 pkt. odpowiada kwocie 20 zł. I za takie pieniądze bez depozytu można stawiać zakłady zaraz po rejestracji. Darmowy zakład na start w Fortunie ma bardzo atrakcyjne warunki. Po pierwsze nie ma minimalnego kursu, z którym trzeba obstawić, a po drugie wystarczy obrócić jego wartość tylko raz i to również bez minimalnego kursu. To aktualnie jedyny na polskim rynku zakładów bukmacherskich freebet bez wymogów kursu minimalnego.

Zakład bez ryzyka

Fortuna ma dla swoich nowych graczy także kolejną propozycję, czyli zakład bez ryzyka. Oznacza to możliwość postawienia określonej kwoty de facto bez możliwości straty pieniędzy. A zatem w przypadku, gdy nasz pierwszy zakład będzie przegrany, bukmacher zwróci nam pieniądze. A jeśli zakład będzie wygrany, to możemy od razu środki wypłacić.

Warto jednak pamiętać, że wysokość zwrotu środków jest ograniczona do 125 złotych (cashback 125 zł dostępny jest tylko z naszym kodem promocyjnym BONUSVIP500 – w standardowej ofercie zakład bez ryzyka ma mniejszą wartość). Jeśli więc za pierwszym razem zagramy za wyższą stawkę, to i tak Fortuna w przypadku przegranej „odda” nam maksymalnie 125 PLN. Dodatkowo, należy brać pod uwagę fakt, że w Polsce obowiązuje podatek od zakładów bukmacherskich w wysokości 12 %, który jest odliczany od stawki wnoszonego zakładu. I tej kwoty podatku przy przegranym zakładzie bez ryzyka bukmacher nam nie zwraca. A zatem, zwrot zawsze będzie nieco niższy niż sama stawka. W przypadku tej promocji Fortuny, by móc skorzystać z maksymalnej kwoty zwrotu w wysokości 125 złotych, należy więc zagrać za minimum 142 zł (po odjęciu 12% stawka zakładu wyniesie 124,96 zł).

Oczywiście zwróconych środków nie możemy tak po prostu wypłacić na swoje konto, tylko musimy za nie zagrać. Ale tu znów plusem są dość przyjazne wymagania obrotu. Jeśli otrzymaliśmy zwrot wniesionej stawki zakładu, to wystarczy ją obrócić według tych samych zasad, co w przypadku darmowego zakładu, czyli tylko raz, bez wymaganego minimalnego kursu.

Bonus od depozytu do 200 zł

Trzecią propozycją promocyjną dla wszystkich nowych graczy Fortuny jest bonus od depozytu. Dotyczy pierwszej wpłaty po rejestracji w serwisie tego bukmachera i wynosi co do zasady 100 %. Oznacza to, że do naszej pierwszej wpłaty firma Fortuna dorzuci nam drugie tyle. I tu jednak mamy do czynienia z ograniczeniem, ale na znacznie wyższym poziomie niż w przypadku zakładu bez ryzyka. Maksymalna kwota tego bonusu, jaką może nam zaoferować Fortuna, wynosi 200 złotych. Oznacza to, że jeśli wpłacimy za pierwszym razem wyższą sumę pieniędzy, to i tak bukmacher nie dorzuci nam więcej niż 200 zł. Nie zmienia to jednak faktu, że jest to jedna z najbardziej atrakcyjnych ofert bonusu od pierwszej wpłaty aktualnie obecnych na polskim rynku bukmacherskim. Pamiętajmy jednak, że aby móc z niej skorzystać należy pierwszej wpłaty dokonać w ciągu 10 dni od rejestracji konta.

W związku z tym, że możliwe jest tu dorzucenie nam przez Fortunę znacznie większych kwot niż w przypadku freebetu i zakładu bez ryzyka, bardziej wymagające są też warunki obrotu. W ciągu 30 dni należy zagrać za czterokrotność naszej pierwszej wpłaty. Czyli jeśli na przykład wpłaciliśmy za pierwszym razem 200 złotych, to w ciągu 30 dni musimy zagrać łącznie za 4 000 zł. Aby dany kupon mógł być zaliczony jako spełniający warunki obrotu, musi się składać z co najmniej trzech zdarzeń, a jego łączny kurs musi wynosić przynajmniej 1,90. Warto wiedzieć, że bonus nie zostanie przypisany do konta klienta automatycznie po złożeniu pierwszego depozytu. Najpierw trzeba wykonać czterokrotny obrót przewidziany przez regulamin tej promocji, a dopiero później, w ciągu 48 godzin od spełnienia warunków, otrzymamy na nasze konto środki bonusowe w wysokości równej pierwszej wpłacie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

BŁĄD: Sorry, human verification failed.

kasyna internetoweFortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 830 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.