Fortuna kod promocyjny

Freebety 30 PLN
Bez ryzyka 600 PLN


Kod promocyjny BONUSVIP
Odbierz 630 PLN

Konkurencja na rynku zakładów bukmacherskich jest już w Polsce na tyle duża, że poszczególne firmy cały czas starają się wymyślać kolejne promocje, by przyciągnąć do siebie nowych graczy. Co do zasady bukmacherzy mają w swoich ofertach trzy podstawowe rodzaje bonusów, którymi próbują zdobywać nowych klientów – darmowy zakład (freebet), zakład bez ryzyka, zwany również potocznie z angielska „cashbackiem” oraz bonus od pierwszego depozytu. Fortuna jest dla swoich nowych klientów bardzo hojna, bo oferuje im wszystkie trzy.

Darmowy zakład

Darmowy zakład to pierwsza promocja, z jaką spotyka się klient na stronie internetowej Fortuny. Do jego uzyskania wystarczy sama rejestracja w serwisie bukmachera. Oferuje on dla każdego, kto założy konto pierwszy bonus bez depozytu. Ten bonus nie jest – jak to bywa w przypadku niektórych konkurentów – przekazywany w formie pieniężnej, ale w formie punktów w programie lojalnościowym Fortuna Klub Plus. Być może jest to sposób na przyzwyczajenie klientów już od samego początku do istnienia tego programu i zachęcenie do korzystania z jego możliwości. Za samą rejestrację gracz otrzymuje więc 2 800 punktów FKP. Wiadomo jednak, że w tym momencie w gruncie rzeczy najbardziej interesuje go możliwość wykorzystania ich na zawarcie zakładów, które mogą dać realne zyski finansowe.

Nie jest to duży problem. Trzeba tylko wymienić punkty na pieniądze w sklepie Fortuny. Przyznany na start bonus 2 800 pkt. odpowiada kwocie 20 zł. I za takie pieniądze bez depozytu można stawiać zakłady zaraz po rejestracji. Darmowy zakład na start w Fortunie ma bardzo atrakcyjne warunki. Po pierwsze nie ma minimalnego kursu, z którym trzeba obstawić, a po drugie wystarczy obrócić jego wartość tylko raz i to również bez minimalnego kursu. To aktualnie jedyny na polskim rynku zakładów bukmacherskich freebet bez wymogów kursu minimalnego.

Zakład bez ryzyka

Fortuna ma dla swoich nowych graczy także kolejną propozycję, czyli zakład bez ryzyka. Oznacza to możliwość postawienia określonej kwoty de facto bez możliwości straty pieniędzy. A zatem w przypadku, gdy nasz pierwszy zakład będzie przegrany, bukmacher zwróci nam pieniądze. A jeśli zakład będzie wygrany, to możemy od razu środki wypłacić.

Warto jednak pamiętać, że wysokość zwrotu środków jest ograniczona do 600 złotych (cashback 600 zł dostępny jest tylko z naszym kodem promocyjnym BONUSVIP – w standardowej ofercie zakład bez ryzyka ma mniejszą wartość). Jeśli więc za pierwszym razem zagramy za wyższą stawkę, to i tak Fortuna w przypadku przegranej „odda” nam maksymalnie 600PLN. Dodatkowo, należy brać pod uwagę fakt, że w Polsce obowiązuje podatek od zakładów bukmacherskich w wysokości 12 %, który jest odliczany od stawki wnoszonego zakładu. I tej kwoty podatku przy przegranym zakładzie bez ryzyka bukmacher nam nie zwraca. A zatem, zwrot zawsze będzie nieco niższy niż sama stawka. W przypadku tej promocji Fortuny, by móc skorzystać z maksymalnej kwoty zwrotu w wysokości 600 złotych.

Oczywiście zwróconych środków nie możemy tak po prostu wypłacić na swoje konto, tylko musimy za nie zagrać. Ale tu znów plusem są dość przyjazne wymagania obrotu. Jeśli otrzymaliśmy zwrot wniesionej stawki zakładu, to wystarczy ją obrócić według tych samych zasad, co w przypadku darmowego zakładu, czyli tylko raz, bez wymaganego minimalnego kursu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 2020 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.