Legalni bukmacherzy

Dla naszych użytkowników przedstawiamy ranking bukmacherów internetowych, którzy są legalnymi bukmacherami działającymi w Polsce na podstawie przyznanej licencji od Ministerstwa Finansów. Ranking tworzony jest przez ekspertów i obejmuje wszelkie elementy które istotnie wpływają na ocenę i opinię bukmachera . W rankingu prezentujemy tylko i wyłącznie najlepszych legalnych bukmacherów, którzy mogą pochwalić się najlepszą ofertą.

Nasz ranking bazuje na wieloletnim doświadczeniu w branży bukmacherskiej, dlatego też będziemy wskazywać na najmocniejsze i najsłabsze strony każdego bukmachera, bonusy i promocje bukmacherskie które oferują poszczególne firmy, ofertę na bukmacherskie zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo (live), transmisje online, zakłady na wirtualne sporty czy też zakłady na e-sport.

Każdy z bukmacherów został dokładnie sprawdzony pod wieloma względami a zestawienie najważniejszych elementów wpływających na ocenę bukmachera zostało przedstawione w recenzjach. Osobne recenzje każdego bukmachera pozwolą na dokładne opisanie zalet i wad oferty bukmacherskiej. Każda z recenzji została przygotowana przez grupę ekspertów, którzy podzielili się swoją wiedzą na temat legalnych bukmacherów online działających w Polsce.

Mimo tego, że w Polsce działa obecnie kilkanaście podmiotów posiadających licencję od Ministerstwa Finansów, skupiliśmy się tylko na ofertach najlepszych legalnych bukmacherów.

Kod promocyjny:
BONUSVIP
Pakiet bonusów 630 PLN
Darmowe zakłady 30 PLN
Zakład bez ryzyka 600 PLN
5,0 rating
5.0
Kod promocyjny:
GIGABONUS
Pakiet bonusów 1660 PLN
Zakład bez ryzyka 100 PLN
Bonus od depozytu 1560 PLN
4,9 rating
4.9
Kod promocyjny:
BONUSVIP
200 PLN na start
Zakład bez ryzyka 200 PLN
4,3 rating
4.3
Kod promocyjny:
BONUSVIP
Pakiet bonusów 3755 PLN
4,5 rating
4.5
Pakiet bonusów 2020 PLN
Darmowy zakład 20 PLN
Bonusy od depozytów 2000 PLN
3,8 rating
3.8
Promocja powitalna:
BONUS NA START
Bonus 100% do 500 PLN
Bonus od pierwszego depozytu
4,0 rating
4.0
Promocja powitalna:
BONUS NA START
Bonus 200% do 200 PLN
Bonus 200% od pierwszego depozytu
3,5 rating
3.5
Promocja powitalna:
PAKIET BONUSÓW
2000 PLN na start
Bonus od 1. depozytu 100% do 1000 PLN
Bonus od 2. depozytu 75% do 500 PLN
Bonus od 3. depozytu 50% do 500 PLN
3,0 rating
3.0

Fortuna, czyli jeden z najpopularniejszych bukmacherów

  • Fortuna - bukmacher z dobrym bonusem

Fortuna zakłady bukmacherskie razem z bukmacherami STS, Betclic i Totolotek tworzą czołówkę Polskich legalnych bukmacherów online. Bukmacher Fortuna działa na Polskim rynku od wielu lat i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów. Firma z pewnością wielu kibicom piłkarskim kojarzy się z Legią Warszawa, głównie za sprawą współpracy która trwa od 2014 roku. Logo bukmachera Fortuna znajduje się na koszulkach Legii jak również w wielu miejscach reklamowych na stadionie, stronie internetowej czy innych materiałach reklamowych. Ponadto Fortuna jest też głównym sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego i piłkarskiej 1. Ligi jak również wielu mniejszych klubów grających na zapleczu Ekstraklasy.

Fortuna to naprawdę uznana marka i firma godna polecenia. Na uwagę z pewnością zasługuje bogata oferta zakładów bukmacherskich jak również oferta bonusów powitalnych na które składają się aż trzy: bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka (cashback) i bonus od depozytu. Ponadto jeżeli założysz konto przez nasz link i wpiszesz specjalny kod promocyjny Fortuny otrzymasz powiększony zakład bez ryzyka!

  • Oferta na zakłady bukmacherskie od Fortuny

Fortunę na tle pozostałych firm bukmacherskich wyróżnia bogata oferta zakładów bukmacherskich i zakładów na żywo. Dodatkowym elementem oferty są też transmisje online z wybranych wydarzeń sportowych. Klienci bukmachera Fortuną mogą liczyć na darmowe transmisje na ekranach komputerów i urządzeń mobilnych z takich rozgrywek jak hiszpańska La Liga, włoska Serie A, niemiecka Bundesliga czy francuska Ligue 1. Ponadto fani tenisa mogą oglądać i typować wszystkie mecze turniejów ATP, WTA i ATP Challenger.

Fortuna oferuje też wiele doskonałych bonusów dla zarejestrowanych klientów, którzy mogą liczyć na specjalne bonusy. Z dnia na dzień widać, że Fortuna razem takimi bukmacherami jak STS czy Betclic stają się liderami na Polskim rynku zakładów bukmacherskich online.

STS jako największa konkurencja Fortuny

  • STS od wielu lat legalny bukmacher

Obok Fortuny zdecydowanym liderem na rynku bukmacherów online w Polsce jest bukmacher STS. Jest to bardzo popularna firma bukmacherska posiadająca podobnie jak Fortuna bardzo dużą liczbę punktów naziemnych, ale też doskonałą ofertę zakładów bukmacherskich online i zakładów na żywo. STS każdego miesiąca oferuje również tysiące transmisji na żywo z najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich m.in. krajowe rozgrywki w Anglii, Hiszpanii, Niemczech czy we Włoszech.

  • Specjalny bonus i kod od STS

W STS nie brakuje też wspaniałej oferty powitalnej w postaci bonusu na start i bonusu bez depozytu. Każdy gracz może postawić swój pierwszy darmowy zakład a także podwoić swój depozyt. Co więcej – osoby które skorzystają z naszego linku i kodu promocyjnego STS otrzymają powiększony darmowy zakład, który nie jest dostępny w standardowej ofercie bukmachera. Jak podaje bukmacher na swojej stronie internetowej – aż 48% rynku zakładów bukmacherskich w Polsce należy właśnie do firmy STS. Legalny bukmacher jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej jak również wielu drużyn piłkarskich z Polskiej Ekstraklasy (m.in. Lech Poznań i Jagiellonia Białysotk). Ponadto STS jest też oficjalnym partnerem największej federacji MMA w Polsce – KSW.

Betclic w końcu legalny!

  • Betclic wrócił do Polski

Betclic to bukmacher, którego nie sposób pominąć w zestawieniu najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Firma działa w Europie od kilkunastu lat i z roku na rok zyskuje na popularności w wielu krajach. Betclic działał już w Polsce przed wejściem ustawy hazardowej w 2016 roku. Firma musiała jednak zaprzestać działalności na ponad dwa lata, ponieważ na terenie Polski możliwe jest obstawianie meczów tylko u legalnych bukmacherów. Betclic jako legalny bukmacher powrócił do Polski 1. Lipca 2019 roku i bardzo szybko staje się obok Fortuny i STSu głównym graczem na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce.

  • Betclic oferuje zakład bez ryzyka

Bukmacher Betclic podobnie jak Fortuna i STS posiada w swojej ofercie zakłady bukmacherskie przedmeczowe, zakłady na żywo a także transmisje online w usłudze Betclic TV. Bukmacher Betclic może też pochwalić się doskonałą ofertą powitalną dla nowych graczy jak również licznymi promocjami dla zarejestrowanych już graczy. Każdy klient zakładając konto u bukmachera Betclic może zagrać swój pierwszy zakład bez ryzyka straty pieniędzy aż do kwoty 500 złotych. Z naszym kodem promocyjnym Betclic otrzymasz cashback 200 PLN, który pozwoli ci na zagranie zakładu bez ryzyka. Jeżeli zakład okaże się wygrany – otrzymasz pieniądze. Jeżeli jednak kupon będzie przegrany, Betclic  zwróci na twoje konto gracza postawioną stawkę aż do 500 złotych.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.