Legalni bukmacherzy

Dla naszych użytkowników przedstawiamy ranking bukmacherów internetowych, którzy są legalnymi bukmacherami działającymi w Polsce na podstawie przyznanej licencji od Ministerstwa Finansów. Ranking tworzony jest przez ekspertów i obejmuje wszelkie elementy które istotnie wpływają na ocenę i opinię bukmachera . W rankingu prezentujemy tylko i wyłącznie najlepszych legalnych bukmacherów, którzy mogą pochwalić się najlepszą ofertą.

Nasz ranking bazuje na wieloletnim doświadczeniu w branży bukmacherskiej, dlatego też będziemy wskazywać na najmocniejsze i najsłabsze strony każdego bukmachera, bonusy i promocje bukmacherskie które oferują poszczególne firmy, ofertę na bukmacherskie zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo (live), transmisje online, zakłady na wirtualne sporty czy też zakłady na e-sport.

Każdy z bukmacherów został dokładnie sprawdzony pod wieloma względami a zestawienie najważniejszych elementów wpływających na ocenę bukmachera zostało przedstawione w recenzjach. Osobne recenzje każdego bukmachera pozwolą na dokładne opisanie zalet i wad oferty bukmacherskiej. Każda z recenzji została przygotowana przez grupę ekspertów, którzy podzielili się swoją wiedzą na temat legalnych bukmacherów online działających w Polsce.

Mimo tego, że w Polsce działa obecnie kilkanaście podmiotów posiadających licencję od Ministerstwa Finansów, skupiliśmy się tylko na ofertach najlepszych legalnych bukmacherów.

Kod promocyjny:
BONUSVIP
Pakiet bonusów 630 PLN
Darmowe zakłady 30 PLN
Zakład bez ryzyka 600 PLN
5,0 rating
5.0
Kod promocyjny:
GIGABONUS
Pakiet bonusów 1660 PLN
Zakład bez ryzyka 100 PLN
Bonus od depozytu 1560 PLN
4,9 rating
4.9
Kod promocyjny:
BONUSVIP
200 PLN na start
Zakład bez ryzyka 200 PLN
4,5 rating
4.5
Kod promocyjny:
FREEBETS
Pakiet bonusów 1020 PLN
Darmowy zakład 20 PLN
Bonus od depozytu 1000 PLN
4,3 rating
4.3
Pakiet bonusów 2020 PLN
Darmowy zakład 20 PLN
Bonusy od depozytów 2000 PLN
3,8 rating
3.8
Promocja powitalna:
BONUS NA START
Bonus 100% do 500 PLN
Bonus od pierwszego depozytu
4,0 rating
4.0
Promocja powitalna:
BONUS NA START
Bonus 200% do 200 PLN
Bonus 200% od pierwszego depozytu
3,5 rating
3.5
Promocja powitalna:
PAKIET BONUSÓW
2000 PLN na start
Bonus od 1. depozytu 100% do 1000 PLN
Bonus od 2. depozytu 75% do 500 PLN
Bonus od 3. depozytu 50% do 500 PLN
3,0 rating
3.0

Fortuna, czyli jeden z najpopularniejszych bukmacherów

  • Fortuna - bukmacher z dobrym bonusem

Fortuna zakłady bukmacherskie razem z bukmacherami STS, Betclic i Totolotek tworzą czołówkę Polskich legalnych bukmacherów online. Bukmacher Fortuna działa na Polskim rynku od wielu lat i jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych bukmacherów. Firma z pewnością wielu kibicom piłkarskim kojarzy się z Legią Warszawa, głównie za sprawą współpracy która trwa od 2014 roku. Logo bukmachera Fortuna znajduje się na koszulkach Legii jak również w wielu miejscach reklamowych na stadionie, stronie internetowej czy innych materiałach reklamowych. Ponadto Fortuna jest też głównym sponsorem Polskiego Związku Narciarskiego i piłkarskiej 1. Ligi jak również wielu mniejszych klubów grających na zapleczu Ekstraklasy.

Fortuna to naprawdę uznana marka i firma godna polecenia. Na uwagę z pewnością zasługuje bogata oferta zakładów bukmacherskich jak również oferta bonusów powitalnych na które składają się aż trzy: bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka (cashback) i bonus od depozytu. Ponadto jeżeli założysz konto przez nasz link i wpiszesz specjalny kod promocyjny Fortuny otrzymasz powiększony zakład bez ryzyka!

  • Oferta na zakłady bukmacherskie od Fortuny

Fortunę na tle pozostałych firm bukmacherskich wyróżnia bogata oferta zakładów bukmacherskich i zakładów na żywo. Dodatkowym elementem oferty są też transmisje online z wybranych wydarzeń sportowych. Klienci bukmachera Fortuną mogą liczyć na darmowe transmisje na ekranach komputerów i urządzeń mobilnych z takich rozgrywek jak hiszpańska La Liga, włoska Serie A, niemiecka Bundesliga czy francuska Ligue 1. Ponadto fani tenisa mogą oglądać i typować wszystkie mecze turniejów ATP, WTA i ATP Challenger.

Fortuna oferuje też wiele doskonałych bonusów dla zarejestrowanych klientów, którzy mogą liczyć na specjalne bonusy. Z dnia na dzień widać, że Fortuna razem takimi bukmacherami jak STS czy Betclic stają się liderami na Polskim rynku zakładów bukmacherskich online.

STS jako największa konkurencja Fortuny

  • STS od wielu lat legalny bukmacher

Obok Fortuny zdecydowanym liderem na rynku bukmacherów online w Polsce jest bukmacher STS. Jest to bardzo popularna firma bukmacherska posiadająca podobnie jak Fortuna bardzo dużą liczbę punktów naziemnych, ale też doskonałą ofertę zakładów bukmacherskich online i zakładów na żywo. STS każdego miesiąca oferuje również tysiące transmisji na żywo z najpopularniejszych rozgrywek piłkarskich m.in. krajowe rozgrywki w Anglii, Hiszpanii, Niemczech czy we Włoszech.

  • Specjalny bonus i kod od STS

W STS nie brakuje też wspaniałej oferty powitalnej w postaci bonusu na start i bonusu bez depozytu. Każdy gracz może postawić swój pierwszy darmowy zakład a także podwoić swój depozyt. Co więcej – osoby które skorzystają z naszego linku i kodu promocyjnego STS otrzymają powiększony darmowy zakład, który nie jest dostępny w standardowej ofercie bukmachera. Jak podaje bukmacher na swojej stronie internetowej – aż 48% rynku zakładów bukmacherskich w Polsce należy właśnie do firmy STS. Legalny bukmacher jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej jak również wielu drużyn piłkarskich z Polskiej Ekstraklasy (m.in. Lech Poznań i Jagiellonia Białysotk). Ponadto STS jest też oficjalnym partnerem największej federacji MMA w Polsce – KSW.

Betclic w końcu legalny!

  • Betclic wrócił do Polski

Betclic to bukmacher, którego nie sposób pominąć w zestawieniu najlepszych bukmacherów internetowych w Polsce. Firma działa w Europie od kilkunastu lat i z roku na rok zyskuje na popularności w wielu krajach. Betclic działał już w Polsce przed wejściem ustawy hazardowej w 2016 roku. Firma musiała jednak zaprzestać działalności na ponad dwa lata, ponieważ na terenie Polski możliwe jest obstawianie meczów tylko u legalnych bukmacherów. Betclic jako legalny bukmacher powrócił do Polski 1. Lipca 2019 roku i bardzo szybko staje się obok Fortuny i STSu głównym graczem na rynku zakładów bukmacherskich w Polsce.

  • Betclic oferuje zakład bez ryzyka

Bukmacher Betclic podobnie jak Fortuna i STS posiada w swojej ofercie zakłady bukmacherskie przedmeczowe, zakłady na żywo a także transmisje online w usłudze Betclic TV. Bukmacher Betclic może też pochwalić się doskonałą ofertą powitalną dla nowych graczy jak również licznymi promocjami dla zarejestrowanych już graczy. Każdy klient zakładając konto u bukmachera Betclic może zagrać swój pierwszy zakład bez ryzyka straty pieniędzy aż do kwoty 500 złotych. Z naszym kodem promocyjnym Betclic otrzymasz cashback 200 PLN, który pozwoli ci na zagranie zakładu bez ryzyka. Jeżeli zakład okaże się wygrany – otrzymasz pieniądze. Jeżeli jednak kupon będzie przegrany, Betclic  zwróci na twoje konto gracza postawioną stawkę aż do 500 złotych.

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.