TOP 15 porad

Porady bukmacherskie

Porady bukmacherskie Pamiętaj, że dobry typer postępuje zgodnie z własną strategią gry oraz z wcześniej założonymi regułami i jest odporny na emocje. Doświadczony gracz wie też, że nie zawsze wszystkie jego typy będą trafne.

Porady bukmacherskie Bądź obiektywnym profesjonalistą i pamiętaj, że bukmacherzy zarabiają głównie na graczach, którzy w swoich typowaniach kierują się sympatią do danego zespołu i liczą na szczęście.

Porady bukmacherskie Najczęstszą przyczyną porażek jest typowanie z przyzwyczajenia. Jeżeli nie masz przemyślanych typów – nie graj.

Porady bukmacherskie Nie bądź zachłanny, rozsądnie zarządzaj swoimi finansami i nigdy nie pożyczaj pieniędzy na grę w celu odegrania się.

Porady bukmacherskie Nie obstawiaj tych samych zdarzeń na kilku kuponach, bo jedna pomyłka może popsuć wszystkie kupony.

Porady bukmacherskie Typuj tylko te spotkania, które wcześniej przeanalizowałeś. Zawsze staraj się sprawdzać informacje o aktualnej formie drużyn oraz kontuzjach czy kartkach piłkarzy. To pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Porady bukmacherskie Jeżeli to możliwe, zawsze wybieraj mecze w ramach najbardziej prestiżowych rozgrywek np. takich jak Liga Mistrzów, mistrzostwa świata czy eliminacje mistrzostw Europy. W meczach o dużą stawkę zawodnicy są najbardziej umotywowani i grają na sto procent swoich możliwości. Szanse na ewentualną niespodziankę i niepowodzenie są więc dużo mniejsze niż w rozgrywkach o niższej randze.

Porady bukmacherskie Należy pamiętać, że decydujący wpływ na wynik spotkania może mieć nawet jedno wydarzenie podczas meczu. Przed obstawieniem dużej kwoty warto zastanowić się np. czy drużyna, którą typujemy nie jest uzależniona od jednego gracza, którego ewentualna kontuzja może odmienić losy rywalizacji.

Porady bukmacherskie Pamiętaj, że spotkania derbowe rządzą się swoimi prawami i teoretycznie silniejsza drużyna nie zawsze wygrywa.

Porady bukmacherskie Niski kurs nie zawsze oznacza pewną wygraną. Bardzo często bywa, że słabszy zespół szczególnie motywuje się na mecz ze słynnym rywalem i robi wszystko, by zaprezentować się z jak najlepszej strony.

Porady bukmacherskie Odradzamy wysyłanie kuponów z wieloma zdarzeniami, czyli tzw. "tasiemców" lub "pociągów". Często bywa tak, że jeden zakład psuje nam bardzo dobry kupon, dlatego staraj się grać jak najmniej typów. Najrozsądniejszym rozwiązaniem jest granie singli lub kuponów z maksymalnie pięcioma zdarzeniami.

Porady bukmacherskie Jeżeli typujesz mecze na żywo, to powinieneś mieć możliwość śledzenia wydarzeń na boisku. W przypadku, gdy nie znamy przebiegu meczu, obstawianie może być niezwykle ryzykowne. Należy uważnie śledzić kursy i nie stawiać pochopnie, gdy wydaje nam się okazyjny. Duże skoki kursów zawsze mają swój powód (np. czerwona kartka, kontuzja), dlatego koniecznie sprawdź, czym mogą być spowodowane.

Porady bukmacherskie Unikaj typowania pierwszych spotkań drużyn na początku sezonu lub np. po długich przerwach ligowych. Forma zespołów jest wówczas wielką niewiadomą, dlatego lepiej odpuścić granie pierwszych 2-3 kolejek.

Porady bukmacherskie Jeżeli przegrałeś, nie próbuj się odgrywać za wszelką cenę. Obstawianie pod wpływem emocji zazwyczaj jest nie do końca przemyślane i często kończy się kolejną przegraną.

Porady bukmacherskie Niżej prezentujemy informacje, które znacznie ułatwią nam trafnie przewidzieć przebieg gry i końcowy rezultat. Dzięki nim zwiększymy nasze szanse na wygraną i unikniemy niespodzianek. To właśnie te czynniki mają często decydujący wpływ na wynik meczu i trzeba je obowiązkowo przeanalizować zanim zatypujemy dane spotkanie:

Typy bukmacherskie aktualna forma zespołu,
Typy bukmacherskie wyniki ostatnich spotkań,
Typy bukmacherskie kontuzje kluczowych zawodników,
Typy bukmacherskie absencje piłkarzy spowodowane żółtymi i czerwonymi kartkami,
Typy bukmacherskie zmiany trenerów,
Typy bukmacherskie transfery,
Typy bukmacherskie wyniki bezpośrednich rywali danej drużyny.


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.