Surebety

Surebety są to jedyne zakłady, które gwarantują nam wygraną. Bez względu na rezultat obstawianego wydarzenia, zawsze notujemy niewielki zysk. Jeśli masz dość kolejnych porażek w starciu z bukmacherami, to obstawiaj surebety i ogranicz ryzyko kolejnej przegranej do minimum. Zakłady te oparte są tylko na matematyce i nie wymagają od nas żadnej wiedzy sportowej.

Na czym polega surebet?
Podstawową cechą tego zakładu jest obstawienie wszystkich możliwości danego zdarzenia (np. 1, X i 2).

Dlaczego zawsze zarabiamy?
Kluczem do sukcesu jest różnica kursów na dany typ u kilku bukmacherów. Surebet powstaje wówczas, gdy bukmacherzy różnie wycenią prawdopodobieństwo danego zdarzenia.
Naszym zadaniem jest wyszukanie możliwie najwyższych kursów na wszystkie typowane przez nas warianty danego zdarzenia.

Ile wynosi nasz zarobek?
Wysokość zarobku w surebetach wynosi zazwyczaj około 1-5%. Jednak przy odrobinie szczęścia możemy zyskać nawet do 10% postawionej sumy.

Przykład surebeta
Aby podziałać na wyobraźnię, zaprezentujemy wyjątkowo okazyjnego surebeta, w którym nasz zysk wyniesie aż 47.69%!

Bukmacherzy mają podzielone zdania na temat meczu ligi angielskiej Portsmouth – Chelsea i wystawili na niego różne kursy. U jednego bukmachera kurs na wygraną Chelsea wynosi 1.70, a u innego bukmachera 2.30. My oczywiście obstawiamy "dwójkę" tam, gdzie znaleźliśmy najwyższy kurs. Podobnie postępujemy, poszukując możliwie najwyższego kursu na pozostałe możliwości, czyli remis i zwycięstwo Portsmouth. Załóżmy, że udało nam się znaleźć następującą ofertę u innych bukmacherów:
Surebety kurs 17.50 na wygraną Portsmouth,
Surebety kurs 5.40 na remis.

Tak więc udało nam się znaleźć następujący surebet:
Wygrana gospodarzy: 17.50
Remis: 5.40
Wygrana gości: 2.30

Zakładamy, że mamy do dyspozycji sumę 1000 zł i obstawiamy za nią wszystkie trzy możliwości:

Stawiamy 84.39 PLN na Portsmouth u bukmachera "A"
Wygrywamy: 84.39 x 17.5 = 1476.86
Nasz zysk wynosi: 476.86 PLN

Stawiamy 273.49 PLN na remis u bukmachera "B"
Wygrywamy: 273.49 x 5.4 = 1476.86
Nasz zysk wynosi: 476.86 PLN

Stawiamy 642.11 PLN na Chelsea u bukmachera "C"
Wygrywamy: 642.11 x 2.3 = 1476.86
Nasz zysk wynosi: 476.86 PLN

Z powyższego przykładu można łatwo wywnioskować, że surebety to pewny zysk. Obstawiamy wszystkie możliwości danego zdarzenia, dlatego wygrywamy bez względu na jego wynik.

Dlaczego więc tak mało osób gra surebety?
Surebety zazwyczaj gwarantują niewielki procentowo zarobek, dlatego do osiągnięcia przyzwoitego zysku wymagają dużego budżetu, a niewiele osób dysponuje kapitałem rzędu kilku tysięcy złotych.
W tego typu zakładach niezbędne są również konta u wielu bukmacherów. Im więcej ich posiadamy, tym większe mamy szanse na znalezienie lepszego surebeta. Zestawienie bukmacherów można znaleźć w naszym serwisie tutaj.

Na co uważać przy graniu surebetów?
Przede wszystkim podchodź z dystansem do surebetów, które wydają Ci się za dobre. Sytuacja, w której surebet jest wyższy niż 10% zdarza się niezwykle rzadko i powinna być dla Ciebie ostrzeżeniem. Zanim zatypujesz upewnij się, czy bukmacher nie popełnił błędu. Bukmacherzy zastrzegają sobie możliwość anulowania takich zakładów.
Zanim zatypujesz u mniej znanego bukmachera, sprawdź dokładnie jego wiarygodność i upewnij się, czy nie ma u niego limitów, które mogłyby przeszkodzić Ci w obstawianiu.
Staraj się unikać obstawiania surebetów tuż przed rozpoczęciem meczu, ponieważ może zdarzyć się sytuacja, że nie zdążymy złożyć zakładu lub jeden z bukmacherów zmieni kurs w ostatniej chwili.

Złota rada
W graniu surebetów bardzo cenne jest doświadczenie, dlatego na początku proponujemy obstawiać niewielkie kwoty. Błędy popełnione na początku naszej przygody z surebetami pozwolą nam uniknąć dużych strat finansowych w przyszłości.

Skąd brać surebety?
Najlepiej ich szukać samemu, ale to bardzo czasochłonne zajęcie, dlatego proponujemy regularnie sprawdzać propozycje surebetów w naszym serwisie.


kasyna internetowe
 

Fortuna

Bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 630 PLN
STS
4,9 rating
Rozpocznij grę w STS i odbierz na start bonus 1660 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 200 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 520 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 3353 PLN

Ten artykuł jest dostępny tylko w zagraniczej odsłonie tego serwisu.