Podstawowe systemy

Wysokość wygranej zależy od liczby poprawnych typów.

Systemy bukmacherskie System 2/3
Składa się z 3 typów, z których tworzone są 3 podwójne kombinacje. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą być poprawne.

Systemy bukmacherskie System 2/4
Składa się z 4 typów, z których tworzonych jest 6 podwójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej dwa typy muszą być prawidłowe.

Systemy bukmacherskie System 2/5 (10 zakładów)
Składa się z 5 typów, z których tworzonych jest dziesięć podwójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej dwa typy muszą być poprawne.

Systemy bukmacherskie System 2/6 (15 zakładów)
Składa się z 6 typów, z których tworzonych jest 15 podwójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej dwa typy muszą być poprawne.

Systemy bukmacherskie System 2/7 (21 zakładów)
Składa się z 21 podwójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą być poprawne.

Systemy bukmacherskie System 2/8 (28 zakładów)
Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 28 podwójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 2 typy muszą się zgadzać.

Systemy bukmacherskie System 3/4 (4 zakłady)
Składa się z 4 typów, z których tworzone są 4 potrójne kombinacje. Aby wygrać, przynajmniej trzy typy muszą być poprawne.

Systemy bukmacherskie System 3/5 (10 zakładów)
System 3/5 składa się z 5 typów, z których tworzonych jest dziesięć potrójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej trzy typy muszą być prawidłowe.

Systemy bukmacherskie System 3/6 (20 zakładów)
Składa się z 6 typów, z których tworzonych jest dwadzieścia potrójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej trzy typy muszą się zgadzać.

Systemy bukmacherskie System 3/7 (35 zakładów)
Składa się z 7 typów, z których tworzonych jest 35 potrójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 3 typy muszą być prawidłowe.

Systemy bukmacherskie System 3/8 (56 zakładów)
Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 56 potrójnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 3 typy muszą być poprawne.

Systemy bukmacherskie System 4/5 (5 zakładów)
Składa się z 5 typów, z których tworzonych jest pięć poczwórnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej cztery typy muszą być poprawne.

Systemy bukmacherskie System 4/6 (15 zakładów)
Składa się z 6 typów, z których tworzonych jest piętnaście poczwórnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej cztery typy muszą być poprawne.

Systemy bukmacherskie System 4/7 (35 zakładów)
Składa się u 7 typów, z których tworzonych jest 35 poczwórnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 4 typy muszą być prawidłowe.

Systemy bukmacherskie System 4/8 (70 zakładów)
Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 70 poczwórnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 4 typy muszą się zgadzać.

Systemy bukmacherskie System 5/6 (6 zakładów)
Składa się z 6 typów, z których tworzonych jest sześć pięciokrotnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej pięć typów musi się zgadzać.

Systemy bukmacherskie System 5/7 (21 zakładów)
Składa się z 7 typów, z których tworzonych jest 21 pięciokrotnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 5 typów musi się zgadzać.

Systemy bukmacherskie System 5/8 (56 zakładów)
Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 56 pięciokrotnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 5 typów musi się zgadzać.

Systemy bukmacherskie System 6/7 (7 zakładów)
Składa się z 7 typów, z których tworzonych jest 7 sześciokrotnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 6 typów musi się zgadzać.

Systemy bukmacherskie System 6/8 (28 zakładów)
Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 28 sześciokrotnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 6 typów musi się zgadzać.

Systemy bukmacherskie System 7/8 (8 zakładów)
Składa się z 8 typów, z których tworzonych jest 8 siedmiokrotnych kombinacji. Aby wygrać, przynajmniej 7 typów musi się zgadzać.

Na podstawie: bwin.com