LVbet

LVbet to bukmacher, który zaistniał we wrześniu 2016 roku, a swoją pracę prowadzi na terenie Polski na bazie licencji wręczonej poprzez Ministerstwo Finansów. W skład propozycji LvBet wchodzą zakłady sportowe, a zarówno zakłady na żywo. 

Zarejestruj się i odbierz bonus w LVbet

Recenzja LVbet

LVbet przepisowo na rynku pojawiło się we wrześniu 2016. Firma udostępniła dla graczy swoją kolekcję zakładów sportowych plus zakładów na żywo. O marce można było usłyszeć jednakże nieco wcześniej – już w czerwcu 2016 podczas Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach można było dostrzec reklamy bukmachera, który był patronem akcji. Z pewnością wartością firmy jest wspaniała oferta na nasze rozgrywki, a także angażowanie się w patronat meczów, lig oraz klubów, a także pomoc przez serwis “łączy nas pasja”, na którym m.in. Krzysztof Ignaczak, Łukasz “Juras” Jurkowski i kilka kolejnych postaci prowadzą swoje blogi.

 

LVbet sponsorem polskich klubów i rozgrywek

LVbet jest patronem Wisły Kraków oraz Widzewa Łódź w sezonie 2016/2017, a jeszcze partnerem Polskiej Ligi Koszykówki i Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej. Warto dodać, iż marka Las Vegas Drink, która jest współwłaścicielem LVbet, jest patronem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nowy bukmacher, bardzo łatwo został zespolony właśnie z reprezentacją zaś łudząco podobne do siebie logo LVped (Las Vegas Power Energy Drink) i LVbet sprawiąją, że tym bardziej firma jest lżejsza do zapamiętania.

Jak otworzyć konto?

Rejestracja konta u bukmachera jest niezwykle łatwa do ukończenia. Wystarczy wypełnić kwestionariusz, dostarczając własne dane i zatwierdzić tożsamość. Po odpowiedniej weryfikacji, konto jest sprawne i można rozpocząć zabawę.

1. Dokonaj rejstracji w LVbet.

2. Potwierdź rejestrację.

3. Dokonaj opłatę oraz graj w zakładach sportowych.

Dostępne metody płatności

Wpłaty i wypłaty na konta gracza w LVbet dostępne są poprzez natychmiastowe transfery bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay), a także portfel elektroniczny Skrill. Wystarczy dobrać kwotę, zalogować się na konto bankowe lub portfel elektroniczny i potwierdzić przelew. Pieniądze po chwili będą dostępne do zastosowania w zakładach sportowych.

Opinia o lvbet

LVbet to marka, która nadzwyczaj szybko zyskuje na popularności, dzięki częstym promocjom w formie wspomagania klubów, turniejów i lig. Faktycznie duża współpraca powoduje, iż firma jest wyjątkowo wiarygodna w oczach graczy. Oferta bukmachera jest rzeczywiście niezwykle atrakcyjna, dzięki czemu każdy Polski gracz odkryje coś dla siebie. 

Zarejestruj się i odbierz bonus w LVbet

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów
  • Oferta promocyjna
  • Pomoc techniczna
4.0