LV BET

LV BET to bukmacher, który zaistniał we wrześniu 2016 roku, a swoją pracę prowadzi na terenie Polski na bazie licencji wręczonej poprzez Ministerstwo Finansów. W skład propozycji LV BET wchodzą zakłady sportowe, a zarówno zakłady na żywo.

Recenzja LV BET

LV BET przepisowo na rynku pojawiło się we wrześniu 2016. Firma udostępniła dla graczy swoją kolekcję zakładów sportowych plus zakładów na żywo. O marce można było usłyszeć jednakże nieco wcześniej – już w czerwcu 2016 podczas Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach można było dostrzec reklamy bukmachera, który był patronem akcji. Z pewnością wartością firmy jest wspaniała oferta na nasze rozgrywki, a także angażowanie się w patronat meczów, lig oraz klubów, a także pomoc przez serwis „łączy nas pasja”, na którym m.in. Krzysztof Ignaczak, Łukasz „Juras” Jurkowski i kilka kolejnych postaci prowadzą swoje blogi.

LV BET sponsorem polskich klubów i rozgrywek

LV BET jest patronem Wisły Kraków oraz Widzewa Łódź w sezonie 2016/2017, a jeszcze partnerem Polskiej Ligi Koszykówki i Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej. Warto dodać, iż marka Las Vegas Drink, która jest współwłaścicielem LV BET, jest patronem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nowy bukmacher, bardzo łatwo został zespolony właśnie z reprezentacją zaś łudząco podobne do siebie logo LVped (Las Vegas Power Energy Drink) i LV BET sprawiąją, że tym bardziej firma jest lżejsza do zapamiętania.

Jak otworzyć konto?

Rejestracja konta u bukmachera jest niezwykle łatwa do ukończenia. Wystarczy wypełnić kwestionariusz, dostarczając własne dane i zatwierdzić tożsamość. Po odpowiedniej weryfikacji, konto jest sprawne i można rozpocząć zabawę.

1. Dokonaj rejsetracji w LV BET.

2. Potwierdź rejestrację.

3. Dokonaj opłatę oraz graj w zakładach sportowych.

Dostępne metody płatności

Wpłaty i wypłaty na konta gracza w LV BET dostępne są poprzez natychmiastowe transfery bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay), a także portfel elektroniczny Skrill. Wystarczy dobrać kwotę, zalogować się na konto bankowe lub portfel elektroniczny i potwierdzić przelew. Pieniądze po chwili będą dostępne do zastosowania w zakładach sportowych.

Opinia o LV BET

LV BET to marka, która nadzwyczaj szybko zyskuje na popularności, dzięki częstym promocjom w formie wspomagania klubów, turniejów i lig. Faktycznie duża współpraca powoduje, iż firma jest wyjątkowo wiarygodna w oczach graczy. Oferta bukmachera jest rzeczywiście niezwykle atrakcyjna, dzięki czemu każdy Polski gracz odkryje coś dla siebie.

Nie masz konta w LV BET? Odbierz 20 PLN za samą rejestrację i bonus 1000 PLN!

Informacje o bukmacherze:

Bukmacher: LV BET
Strona www: www.lvbet.pl
Zakłady na żywo: tak
Minimalna wpłata: 10 PLN
Minimalna wypłata: 25 PLN
Minimalna stawka: 1 PLN
Strona po polsku: tak
Formy wpłaty: Przelewy bankowe, skrill
E-mail: formularz kontaktowy i liveczat
Bukmacherzy Plusy: szybka wypłata pieniędzy, szeroka oferta na polską piłkę nożną, polski bukmacher, darmowy zakład,
Bukmacherzy Minusy: Brak obsługi kart płatniczych Visa i Mastercard, brak aplikacji mobilnej, niskie limity stawek, brak transmisji video w zakładach live

 

Nie masz konta w LV BET? Odbierz 20 PLN za samą rejestrację i bonus 1000 PLN!

Ocena bukmachera
  • Oferta zakładów
  • Oferta promocyjna
  • Pomoc techniczna
4.0