LV BET to bukmacher, który zaistniał we wrześniu 2016 roku, a swoją pracę prowadzi na terenie Polski na bazie licencji wręczonej poprzez Ministerstwo Finansów. W skład propozycji LV BET wchodzą zakłady sportowe, a zarówno zakłady na żywo.

Oferta LV BET na zakłady bukmacherskie

LV BET przepisowo na rynku pojawiło się we wrześniu 2016. Firma udostępniła dla graczy swoją kolekcję zakładów sportowych plus zakładów na żywo. O marce można było usłyszeć jednakże nieco wcześniej – już w czerwcu 2016 podczas Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach można było dostrzec reklamy bukmachera, który był patronem akcji. Z pewnością wartością firmy jest wspaniała oferta na nasze rozgrywki, a także angażowanie się w patronat meczów, lig oraz klubów, a także pomoc przez serwis „łączy nas pasja”, na którym m.in. Krzysztof Ignaczak, Łukasz „Juras” Jurkowski i kilka kolejnych postaci prowadzą swoje blogi.

LV BET jest patronem Wisły Kraków oraz Widzewa Łódź w sezonie 2016/2017, a jeszcze partnerem Polskiej Ligi Koszykówki i Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej. Warto dodać, iż marka Las Vegas Drink, która jest współwłaścicielem LV BET, jest patronem reprezentacji Polski w piłce nożnej. Nowy bukmacher, bardzo łatwo został zespolony właśnie z reprezentacją zaś łudząco podobne do siebie logo LVped (Las Vegas Power Energy Drink) i LV BET sprawiąją, że tym bardziej firma jest lżejsza do zapamiętania.

Bonusy bukmacherskie w LV BET

Wpłaty i wypłaty na konta gracza w LV BET dostępne są poprzez natychmiastowe transfery bankowe (Przelewy24, Dotpay, Tpay), a także portfel elektroniczny Skrill. Wystarczy dobrać kwotę, zalogować się na konto bankowe lub portfel elektroniczny i potwierdzić przelew. Pieniądze po chwili będą dostępne do zastosowania w zakładach sportowych.

LV BET to marka, która nadzwyczaj szybko zyskuje na popularności, dzięki częstym promocjom w formie wspomagania klubów, turniejów i lig. Faktycznie duża współpraca powoduje, iż firma jest wyjątkowo wiarygodna w oczach graczy. Oferta bukmachera jest rzeczywiście niezwykle atrakcyjna, dzięki czemu każdy Polski gracz odkryje coś dla siebie.

Nie masz konta w LV BET? Odbierz 20 PLN za samą rejestrację i bonus 1000 PLN!

Rejestracja konta w LV BET

Rejestracja konta u bukmachera jest niezwykle łatwa do ukończenia. Wystarczy wypełnić kwestionariusz, dostarczając własne dane i zatwierdzić tożsamość. Po odpowiedniej weryfikacji, konto jest sprawne i można rozpocząć zabawę.

1. Dokonaj rejsetracji w LV BET

2. Potwierdź rejestrację.

3. Dokonaj opłatę oraz graj w zakładach sportowych.

3,8 rating

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN