Bonusy bukmacherskie

BONUSVIP
Kod promocyjny
Freebet 20 PLN
Cashback 125 PLN
Bonus 1000 PLN

BONUSVIP500
Kod promocyjny
Cashback 500 PLNFREEBETS
Kod promocyjny
Freebet 20 PLN
Bonus 1000 PLN


SPORTLIVE20PLN
Kod promocyjny
Freebet 20 PLN
Bonusy 1500 PLN


KLIKNIJ W LINK
Kod promocyjny
Bonus 500 PLNKLIKNIJ W LINK
Kod promocyjny
Bonus 200 PLNKLIKNIJ W LINK
Kod promocyjny
1. bonus 1000 PLN
2. bonus 500 PLN
3. bonus 500 PLN

Na rynku zakładów bukmacherskich online w Polsce znajduje się wiele firm bukmacherskich, które wyróżniają się bogatą ofertą zakładów przedmeczowych, zakładów na żywo czy też zakładów wirtualnych  sportów i e-sportu. Najlepsi bukmacherzy oferują też liczne transmisje sportowe z takich rozgrywek jak piłka nożna, tenis, koszykówka czy siatkówka.

Rynek zakładów bukmacherskich wciąż się w Polsce rozwija i z miesiąca na miesiąc przybywa graczy którzy chcą obstawiać zakłady bukmacherskie online. Firmy bukmacherskie prześcigają się z oferowaniu coraz to nowszych rozwiązań technologicznych jak i rozwijaniu samej oferty bukmacherskiej. Każdy gracz oczekuje czegoś niestandardowego aby zaspokoić swoje potrzeby i nie inaczej jest na rynku legalnych bukmacherów.

Pamiętaj, że obecnie w Polsce działa kilkunastu legalnych bukmacherów i tylko u nich można legalnie obstawiać zakłady bukmacherskie. Granie u podmiotów innych niż te znajdujące się na liście Ministerstwa Finansów jest nielegalne i karalne.

Dla wielu osób duże znaczenie ma też to jakie bonusy wybrany legalny bukmacher oferuje przy rejestrowaniu konta. Jak się okazuje każdy bukmacher stara się wyróżnić nie tylko ofertą na zakłady czy zakłady live ale też oferowanym bonusem bukmacherskim na start. Każdy z liczących się na rynku bukmacherów musi walczyć o klienta oferując coraz ciekawsze promocje bukmacherskie.

Możliwości jest naprawdę dużo i osoby które zastanawiają się którego bukmachera wybrać mają naprawdę duży wybór. Warto skorzystać z promocji bukmacherskich oferowanych przez wszystkich najlepszych bukmacherów, ponieważ zwiększa się wówczas szansa na wygraną. Gracz może skorzystać z najlepszych bonusów bukmacherskich na start do których zaliczyć trzeba darmowe zakłady bez dokonywania depozytu, bonusy powitalne od depozytu a także zakłady bez ryzyka w postaci cashbacków.

Kody promocyjne na bonusy bukmacherskie

  • Większy bonus bukmacherski dzięki kodom promocyjnym

Pisząc o bonusach bukmacherskich, nie można przejść obojętnie przy kodach promocyjnych które pozwalają naszym użytkownikom na skorzystanie z bonusów i promocji niedostępnych w standardowej ofercie bukmachera. Kody bonusowe to najłatwiejszy sposób aby odebrać od bukmachera specjalne bonusy przy rejestracji konta czy też już po zarejestrowaniu konta gracza.

Dzięki kodom promocyjnym które bukmacherzy oferują dla naszych użytkowników będziesz mógł odebrać powiększone bonusy bukmacherskie, dodatkowe zakłady bez ryzyka czy też całkowicie darmowe bonusy bez depozytu.

Bonus powitalny na start

  • Bonus od depozytu – wpłacasz i otrzymujesz dodatkowe pieniądze

Najlepsi bukmacherzy oferują najlepsze bonusy powitalne i właśnie tym przyciągają dużą część graczy. Każdy gracz który chce założyć konto u bukmachera zainteresuje się możliwością podwojenia swojej wpłaty i zyskania na grę kilkuset złotych czy nawet ponad tysiąca złotych. Legalni bukmacherzy najczęściej oferują bonus 100% do określonej wysokości. Oznacza to nic innego jak podwojenie pierwszej wpłaty: wpłacasz 300 złotych, dostajesz dodatkowo 300 złotych jako środki bonusowe.

Oczywiście otrzymane pieniądze aby wypłacić należy obrócić określoną ilość razy typując wydarzenia sportowe najczęściej też z określonymi minimalnymi kursami np. obrót bonusu 3x po kursie minimum 2.00.

Bonus od depozytu na start znajdziemy u większości legalnych bukmacherów online a najwyższe z nich oferują bukmacherzy Fortuna, Betclic, Totolotek i LV BET.

Zakład bez ryzyka

  • Cashback (ang.) czyli zakład bez ryzyka

Kolejnym rodzajem bonusu powitalnego jest cashback czyli inaczej mówiąc zakład bez ryzyka. Wykorzystując taką promocję można zagrać ubezpieczony zakład, jeżeli okaże się on przegrany bukmacher zwróci na konto gracza pełną stawkę zakładu.

Zakład bez ryzyka dostępny jest u kilku bukmacherów takich jak między innymi Fortuna czy Betclic. Pierwszy z nich oferuje cashback o wartości 125 PLN (tylko przy wykorzystaniu kodu promocyjnego Fortuny dla użytkowników naszego serwisu) a Betclic udostępnia na start cashback aż do 500 PLN (aby skorzystać z promocji użyj specjalnego kodu bonusowego).

Bonus bez depozytu (freebet)

  • Zagraj całkowicie darmowy zakład

Bonus bez depozytu to kolejny rodzaj promocji bukmacherskiej jaką można otrzymać od wybranych legalnych bukmacherów internetowych. Bonus ten często jest też nazywany freebetem, darmowym bonusem lub darmowym zakładem. Użytkownik otrzymuje go za samą rejestrację konta (nie trzeba dokonywać wpłaty na konto gracza).

Jest to bardzo atrakcyjna forma bonusu, z której użytkownicy bardzo chętnie korzystają aby przetestować ofertę i stronę internetowa danego bukmachera. Należy jednak pamiętać, że nie można spodziewać się zbyt dużych darmowych bonusów. Oferowane bonusy bez depozytu z reguły mają wartość w okolicach 10-30 złotych a samą kwotą bonusu z reguły trzeba kilka razy zagrać (obrócić) aby dokonać wypłaty.

Specjalne bonusy i promocje na wydarzenia sportowe

Celem każdego bukmachera jest nie tylko aby gracza przyciągnąć, ale też to aby gracz pozostał w danej firmie na dłużej, dlatego też wiele firm bukmacherskich cyklicznie udostępnia dla swoich graczy bonusy i promocje na najpopularniejsze wydarzenia sportowe na świecie i w kraju.

Z reguły przy okazji meczów reprezentacji Polski, spotkań Ligi Mistrzów, Mistrzostw Świata czy Mistrzostw Europy bukmacherzy przygotowują specjalne oferty, specjalne zakłady ale też unikalne freebety, promocje i bonusy z których można skorzystać typując właśnie te najpopularniejsze rozgrywki, turnieje i ligi.