PZBuk kod promocyjny

Bonus 500 PLNKod promocyjny KLIKNIJ W LINK
Bonus 500 PLN

Wysoki bonus to w dzisiejszych czasach podstawowa oferta jaką musi przygotować dla swoich nowych klientów bukmacher. Gracze przyzwyczajeni są, że zakładając konto u nowego bukmachera mogą liczyć między innymi na takie bonusy:

  • darmowy zakład, bez konieczności dokonywania depozytu
  • cashback czyli ubezpieczony zakład bez ryzyka
  • bonus na start od depozytu

Bukmacher PZBuk w swojej ofercie posiada najpopularniejszy rodzaj bonusu czyli powitalny bonus od pierwszego depozytu. Jest to zdecydowanie najpopularniejszy bonus i najchętniej wykorzystywany przez osoby obstawiające mecze online.

PZBuk bonus na start od depozytu

Bonus powitalny jaki oferuje bukmacher PZBuk na start wynosi 500 złotych. To tak naprawdę sam gracz decyduje jaki bonus otrzyma – wpłacasz 100 PLN, dodatkowo otrzymujesz 100 PLN, dokonasz depozytu na kwotę 300 PLN, otrzymasz extra 300 PLN. Jeżeli chcesz otrzymać maksymalną kwotę bonusu wpłać minimum 500 złotych na swoje konto gracza.

Otrzymane środki bonusowe można wykorzystać na zakłady bukmacherskie w PZBuk. Gracz wybiera dowolne zakłady udostępnione w ofercie bukmachera. Pamiętaj jednak, że z bonusu można skorzystać tylko i wyłącznie w przypadku gdy dokonując pierwszej wpłaty depozytu na konto gracza w PZBuk zaznaczysz opcję „aktywuj bonus”.

Specjalne bonusy od PZBuk

PZBuk nie poprzestaje jednak tylko na jednym bonusie dla nowych graczy. Bukmacher udostępnia też ofertę dla zarejestrowanych graczy, dlatego też regularnie korzystając z oferty PZBuk można liczyć na extra bonusy i promocje.

Doskonałym sposobem aby odbierać między innymi darmowe bonusy jest zbieranie punktów i wymienianie ich na bonusy w sklepie gracza. Każdy gracz obstawiają mecze zbiera punkty które po uzbieraniu pewnej ilości można wymienić na promocje, nagrody i specjalne bonusy.

Bukmacher PZBuk to również wiele cyklicznych bonusów dodawanych do oferty przy okazji największych wydarzeń sportowych takich jak mecze reprezentacji Polski w piłce nożnej, rozgrywki Ligi Mistrzów czy innych popularnych turniejów, lig i rozgrywek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Fortuna

Legalni bukmacherzy
5,0 rating
Rozpocznij grę w Fortunie i odbierz na start bonus 1145 PLN
4,5 rating
Utwórz konto w Betclic i postaw zakład bez ryzyka do 500 PLN
4,3 rating
Zarejestruj się w Totolotku i zgarnij na start pakiet bonusów 1020 PLN
3,8 rating
Otwórz konto u bukmachera LV BET i odbierz pakiet bonusów 1520 PLN
4,0 rating
Załóż konto u bukmachera PZBuk i odbierz bonus na start 500 PLN